INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

Platforma sklepów internetowych RedCart istnieje na rynku e-commerce od 2008 roku. Firma sprawnie zarządzana jest przez zespół osób od lat związanych z branżą handlu internetowego w Polsce oraz na rynkach Europy Zachodniej, co przekłada się na bardzo dobre wyniki finansowe przedsiębiorstwa.

Wieloletnie doświadczenie firmy w branży handlu internetowego sprawiło, że nasze oprogramowanie znajduje się w czołówce polskich producentów sklepów internetowych i obsługuje obecnie kilkaset sklepów internetowych. Jeśli zachowany będzie obecny wskaźnik rozwoju firmy, RedCart w ciągu najbliższych lat stanie się liderem rynku sklepów internetowych w Polsce. Naszymi klientami są osoby zajmujące się sprzedażą przez internet produktów z wielu różnych branż. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Naszym Franczyzobiorcom oferujemy stabilny model biznesowy – tzw. Model ASP – polegający na dzierżawie oprogramowania.

System ten sprawdził się na rynku polskim, a więc równie dobrze może zostać wykorzystany poza granicami Polski.

Oferujemy Państwu gotowy i sprawdzony produkt, wypróbowany przez dużą liczbę klientów. Nasze oprogramowanie zostało tak opracowane i zintegrowane, aby każdy, kto chce założyć e-biznes mógł to zrobić. Posiada wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje, takie jak: możliwość założenia sklepu przez internet w niecałe 2 minuty, możliwość dodawania własnych domen, stałe, bezpłatne aktualizacje oprogramowania, zintegrowane płatności on-line, kilkadziesiąt gotowych szat graficznych, panel administracyjny sklepu z zaawansowanymi opcjami, hosting sklepu 24/7, integracje z porównywarkami cen i hurtowniami, dodatkowe konta hostingowe. Poza tym oferujemy liczne usługi marketingowe, czyli pozycjonowanie sklepów w wyszukiwarkach, pomoc przy doborze słów kluczowych do pozycjonowania, dodawanie sklepów do katalogów tematycznych.

INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

Każdy, kto zdecyduje się na współpracę z nami otrzyma pełne wsparcie techniczne i gotowy produkt dostosowany do kraju, w którym będzie rozpowszechniany. Produkt dostosowujemy pod względem językowym, prawnym, kulturowym. Tak więc naszemu Franczyzobiorcy pozostanie jedynie sprzedaż oprogramowania i bieżąca obsługa klientów. Resztą zajmiemy się my.

Korzyści ze współpracy z RedCart.pl:
Oprogramowanie sklepu internetowego dostęp do gotowego i sprawdzonego produktu
Oprogramowanie sklepu internetowego dostęp do wszystkich usług świadczonych przez RedCart.pl
Oprogramowanie sklepu internetowego wsparcie specjalistów z zakresu informatyki, e-handlu i marketingu internetowego
Oprogramowanie sklepu internetowego gotowy i sprawdzony sposób na biznes
Oprogramowanie sklepu internetowego długotrwała współpraca
Oprogramowanie sklepu internetowego możliwość rozwoju własnej sieci sprzedaży
Oprogramowanie sklepu internetowego możliwość działania zarówno w kraju jak i za granicą

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Oprogramowanie sklepu internetowego Opłata licencyjna w wysokości 10 000 EUR
Oprogramowanie sklepu internetowego Bieżąca opłata licencyjna w wysokości 30% od wartości usług świadczonych dla klientów
Oprogramowanie sklepu internetowego Koszty inwestycyjne związane z uruchomieniem biura wraz z działem sprzedaży produktu

INFORMACJE O FRANCZYZNODAWCY

Platforma sklepów internetowych RedCart.pl
ETK Sp. j.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój
Kontakt dla Partnerów: 693-866-062
Osoba, z którą można kontaktować się w kwestiach współpracy franchisingowej: Tomasz Cincio