Dropshipping

11. urodziny RedCart.pl

Świętuj 11. urodziny wspólnie z RedCart. Wybierz jednen z promocyjnych pakietów RedCart, które teraz możesz zamówić w urodzinowej promocji - w najniższej cenie w roku!

Dowiedz się więcej
background
PAKIET ALL INCLUSIVE

Wybierz promocyjny plan sklepu internetowego w wersji ALL INCLUSIVE, który skutecznie wspiera Cię w sprzedaży wielokanałowej, dzięki czemu sprzedajesz więcej niż Twoja konkurencja. Poznaj jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań dostępnych na polskim rynku, które umożliwia prowadzenie poprzez sklep internetowy, Allegro oraz inne marketplaces - bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy.

Standardowa cena: 2 388 zł netto
Cena w urodzinowej promocji: 996 zł netto

background
PAKIET ALL INCLUSIVE Z GRAFIKĄ

Indywidualna kreacja graficzna sklepu, daje przewagę konkurencyjną startującemu biznesowi. Zaskocz klientów funkcjonalną i profesjonalną witryną sklepu, która sama zachęca do zakupów. Grafika wykonana zostanie zgodnie z Twoimi wytycznymi. Prowadź sklep bezpiecznie, korzystając z wbudowanego certyfikatu SSL, regulaminu i polityki prywatności. Bezpłatna integracja ze wszystkimi hurtowniami w pakiecie, pozwoli na nieograniczoną bazę produktową którą oferować można za pomocą wielu kanałów sprzedażowych.

Standardowa cena: 6 500 zł netto
Cena w urodzinowej promocji: 2 499 zł netto

background
DEDYKOWANY SKLEP INTERNETOWY w 5 dni!

Poznaj naszą topową usługę - "DEDYKOWANY SKLEP INTERNETOWY", gotowy sklep internetowy z produktami, dedykowany do prowadzenia sprzedaży w dropshippingu. Sklep zawiera dedykowaną, gotową maskę graficzną, regulamin, certyfikat SSL, pakiet reklam Google Adwords i Facebook Ads oraz wiele innych usług niezbędnych do tego, aby Twój e-biznes odniósł sukces. Przydzielimy Ci tez indywidualnego opiekuna, który zadba o to by Twój biznes rozwijał się tak jak chcesz!

Standardowa cena: 6 270 zł netto
Cena w urodzinowej promocji: 3 499 zł netto

background
DEDYKOWANY SKLEP Z GRAFIKĄ PREMIUM

Wybierz pakiet VIP, jeśli zależy Ci na kompleksowym przygotowaniu sklepu - zaczynając od indywidualnej maski graficznej z logotypem, przez dodanie produktów z wybranej hurtowni, aż po pomoc w konfiguracji sklepu i pakiet reklamowy. Nasi pracownicy, w profesjonalny sposób przeprowadzą Cię przez proces uruchamiana sklepu internetowego, a dzięki późniejszemu wsparciu dedykowanego opiekuna oraz szkoleniu, nauczymy Cię jak prowadzić sklep by przyniósł Ci jak najwięcej korzyści!

Standardowa cena: 7 999 zł netto
Cena w urodzinowej promocji: 4 499 zł netto

WAŻNE: Oferta jest ograniczona czasowo!
Promocyjne pakiety RedCart w urodzinowej promocji dostępne są tylko do 31 października 2019.

Masz pytania? Napisz do nas
Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.