Strona główna Blog Bezpieczeństwo i prawo

Pakiet Bezpieczny Sklep Internetowy

Autor: RedCart Kategoria: Bezpieczeństwo i prawo

Zapraszamy do udziału w akcji BEZPIECZNY SKLEP INTERNETOWY, której celem jest promowanie bezpieczeństwa sklepów internetowych oraz ich dostosowania do obowiązujących obecnie wymogów prawnych.Rozpoczynamy akcję, której celem jest promowanie bezpieczeństwa sklepów internetowych oraz ich dostosowania do obowiązujących obecnie wymogów prawnych. Wspólnie z firmą Unizeto Technologies SA oraz serwisem branżowym eKomercyjnie.pl przygotowaliśmy dedykowany pakiet BEZPIECZNY SKLEP INTERNETOWY skierowany do Klientów platformy sklepów internetowych RedCart w cenie 299,00zł netto. Pakiet zawiera Certyfikat SSL wraz z usługą instalacji oraz Regulamin sklepu internetowego z 12-miesięczną opieką prawną.


Korzystając z profesjonalnego certyfikatu SSL zyskujesz wiarygodną identyfikację w Internecie, chronisz dobre imię swoje i swojej firmy, a przede wszystkim zyskujesz zaufanie Klientów. Przypominamy, że stosowanie certyfikatów SSL jest zalecane przez GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych).


Chcesz mieć bezpieczny i sprawdzony przez prawników regulamin w swoim sklepie internetowym? Nie chcesz być pozwany do UOKiK za klauzule niedozwolone? Nie stać Cię na usługę prawnika za 2 tysiące złotych? Jeśli trzy razy odpowiadasz "tak", to platforma RedCart.pl zaprasza Cię do zapoznania się z produktami prawnymi przygotowanymi przez największy w Polsce branżowy serwis eKomercyjnie.pl.


Wszystkie dokumenty sporządzono przez grupę prawników z wieloletnim doświadczeniem w e-commerce. Podczas jego pisania kierowali się jedną zasadą: "w regulaminach i dokumentacji powinno znajdować się prawem przewidziane minimum i nic więcej". Dzięki takiemu podejściu właściciel sklepu nie naraża się na posiadanie zapisów niezgodnych z polskim prawem.


Regulamin przeznaczony jest dla sklepów zajmujących się odsprzedażą zakupionych towarów (np. z hurtowni lub własnych produktów). Całość nie jest przeznaczona dla sklepów sprzedających wytworzone lub przetworzone / sprowadzone na specjalne zamówienie klienta produkty (czyli np. personalizacja produktów na życzenie).


Zamówienia można składać poprzez system zgłoszeń elektronicznych CENTRUM WIEDZY - ZGŁOSZENIA


Szczegółowe informacje na temat pakietu BEZPIECZNY SKLEP INTERNETOWY uzyskasz u naszych konsultantów, dzwoniąc pod nr tel. 22-22-82-114 / 693-866-062 lub wysyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy


Oferta ważna jest tylko do 31 sierpnia 2013 !

 

Autor: RedCart Kategoria: Bezpieczeństwo i prawo
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Bezpieczeństwo i prawo