Jak możemy Ci pomóc?

Strona główna Baza wiedzy Ustawienia

Jak włączyć Przelewy24 w sklepie?

Konfiguracja systemu płatności elektronicznych Przelewy24.pl w sklepie RedCart

Jak włączyć Przelewy24 w sklepie RedCart?

Przelewy 24.pl to jeden z najpopularniejszych systemów bezpiecznych płatności online, umożliwiający dokonanie transakcji w sklepie internetowym. Dzięki systemowi Przelewy24.pl klienci mają możliwość robienia zakupów w Twoim sklepie oraz płacenia za nie za pomocą szybkich przelewów lub kart kredytowych. Usługa dostępna jest w RedCart na zasadzie gotowej integracji.

PAMIĘTAJ:

Szybkie przelewy online to najszybszy sposób przesyłania środków przez internet. Zaoferuj swoim klientom wygodny sposób dokonywania transakcji, dzięki któremu ich zamówienia zostanie zrealizowane w krótszym terminie.

Szybkie przelewy elektroniczne to forma płatności coraz częściej wybierana przez klientów sklepów internetowych – pozwala na realizację zamówienia w krótszym czasie, ponieważ właściciel sklepu natychmiast otrzymuje informację o dokonanej transakcji.

Przelewy24.pl to:

  • Bezpieczeństwo internetowych transakcji płatniczych potwierdzone certyfikatem PCI LEVEL1
  • Szeroki wybór form płatniczych
  • Automatyczne przelewy z ponad 140 banków
  • Płatności mobilne
  • Obsługa kart płatniczych
  • Obsługa portmonetek wielowalutowych
  • Automatyczne potwierdzenie transakcji online
  • Systemy ratalne i płatności odroczone

Przelewy24.pl w Markecie Aplikacji RedCart


Jak korzystać z systemu Przelewy24.pl w swoim sklepie internetowym RedCart?

Na początku oczywiście potrzebne będzie podpisanie umowy z operatorem. A jak uruchomić system płatności w sklepach RedCart? W panelu administracyjnym swojego sklepu przejdź do zakładki klienci i zamówienia – płatności, a następnie odnajdź na liście Płatności24.pl. Kliknij w żółty ołówek edycji i wprowadź:

  • Indentyfikator
  • Klucz autoryzacyjny

W polu konfiguracja możesz również zaznaczyć, czy możliwość dokonywania płatności w systemie Przelewy24 ma być dostępna dla klientów niezarejestrowanych. Tutaj także wprowadzasz procent od zamówienia oraz stawkę stałej prowizji dla płatności.


Dodanie formy płatności do wybranej przesyłki.

Następnym krokiem jest dodanie wybranej formy płatności do wybranej przesyłki. W tym celu przejdź to zakładki – klienci i zamówienia – wysyłka produktów oraz kliknij w żółty ołówek edycji. W podstronie służącej konfiguracji danej przesyłki kliknij zakładkę przesyłki i zaznacz Płatności24, które mają być dostępne dla klientów przy danej formie dostawy – kliknij zapisz, a Przelewy24 zostaną dodane do dostępnych form płatności w Twoim sklepie.


Jeszcze więcej systemów płatności w RedCart.

W sklepach internetowych RedCart masz możliwość korzystania i konfigurowania szerokiego wyboru form płatności dla swoich Klientów. Pamiętaj, że jak największy wybór dostępnych sposobów dokonania transakcji jest bardzo ważnym punktem gwarantującym wysoką jakość obsługi klienta oraz mającym wpływ na decyzje zakupowe.

WAŻNE:

Tradycyjne przelewy internetowe oraz szybkie płatności to dwa najczęściej wybierane sposoby płatności w polskich sklepach internetowych.

Sprawdź systemy płatności dostępne w sklepach RedCart

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz lub zadzwoń do nas

Pomoc RedCart
+48 22 22 82 114

pn - pt godz. 9:00 - 17:00

Pomoc RedCart
pomoc@redcart.pl

24h / dobę, 7 dni w tygodniu