• Fotolia
Fotolia

Skorzystaj z rabatu w wysokości 25% na abonament w Pakiecie Miesięcznym w Fotolii, największym w Polsce banku obrazów i wybieraj spośród milionów profesjonalnych zdjęć i grafik.

Przetestuj za darmo

Opis usługi

Serwis Fotolia to największa w Polsce baza zdjęć i grafik, w której znajduje się ponad 35 milionów profesjonalnych obrazów o najwyższej jakości. Pamiętaj, że wygląd decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie odnosi klient, który odwiedza Twój sklep, a zdjęcia odgrywają kluczową rolę w procesie zakupowym: teraz możesz korzystać z jedynej w swoim rodzaju promocji, przygotowanej tylko dla klientów RedCart:  

Korzyść

Dla wszystkich sklepów na platformie RedCart  przygotowaliśmy wyjątkowy rabat w wysokości 25% na abonament w Pakiecie Miesięcznym przy pierwszym zakupie na pobieranie zdjęć w serwisie Fotolia. Klient korzystając z jednorazowego rabatu może wykupić pakiet na dowolną liczbę miesięcy z góry. 

- Wybieraj spośród bazy 35 milionów profesjonalnych zdjęć i grafik o najwyższej jakości 

- Wzbogać swój sklep o atrakcyjne banery, tła, elementy graficzne

- Wykorzystuj obrazy do firmowego Facebooka, newslettera, stwórz atrakcyjne materiały reklamowe: pamiętaj o tym, że to właśnie atrakcyjna grafika i zdjęcia sprzedają w Twoim sklepie internetowym! 

- Żadna inna platforma sklepów internetowych nie zaoferuje Ci lepszej promocji na zdjęcia w serwisie Fotolia

Jak skorzystać z bonusu?
  • W celu odebrania rabatu wyślij zgłoszenie poprzez Centrum Wiedzy - Zgłoszenia z tytułem "Pakiet Korzyści - Fotolia" a następie skorzystaj z linka aktywującego usługę w serwisie Fotolia: pl.fotolia.com/redcart

Masz pytania?

Napisz do nas...

Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.