• Hurtownia Tkanineo
Hurtownia Tkanineo

Tkanineo.pl to dostawca ofercujący zasłony, firany, rolety rzymskie, lambrekiny, obrusy, bieżniki, poduszki, narzuty i wiele innych.

Przetestuj za darmo
Informacje podstawowe o integracji:
Branża:Tekstylia domowe/artykuły tekstylne
Przeważający asortyment:Zasłony
Wymagana marża minimalna na produkty:20%
Czy konieczne jest posiadanie firmy:nie
Sposób zawarcia współpracy: umowa
Czy hurtownia pobiera własny abonament za dostęp do oferty oraz możliwość korzystania ze zdjęć: Nie
Sposób przyjmowania zamówień: Formularz na stronie
Wysyłka towaru:kurier hurtowni
Kontakt do hurtowni:dropshipping@tkanineo.pl
Poznaj Tkanineo

TKANINEO.pl – to wyjątkowe tekstylia do Twojego domu. Sklep internetowy mający w ofercie zasłony, firany, rolety rzymskie, lambrekiny, obrusy, bieżniki, poduszki, narzuty i wiele innych.

Właścicielem sklepu jest firma TKANINEO sp. z o.o. działająca w branży tekstylnej. Jako producent nasza oferta obejmuje artykuły tekstylne własnej autorskiej produkcji. Znajdą u nas Państwo najwyższej jakości, oryginalne produkty o unikatowych wzorach. Wyjątkowe wyroby reprezentują najbardziej nowoczesne trendy we wzornictwie.

Bogata oferta TKANINEO.pl obejmuje wiele pozycji takich jak gotowe firany i zasłony, obrusy, narzuty, obrusy, lambrekiny, poszewki czy rolety rzymskie.

Dbamy o to, by każdy z naszych Klientów był usatysfakcjonowany zakupami w naszym sklepie internetowym. Jeśli cenią Państwo prestiż, wygodę i piękno, trafiliście we właściwe miejsce! Bogaty wybór unikatowych produktów, wyróżniających się funkcjonalnością oraz oryginalnym designem zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do współpracy w modelu logistycznym dropshipping.Jak działa integracja z hurtownią w RedCart?

W ramach integracji sklepu internetowego RedCart z wybraną hurtownią kilka razy na dobę (średnio co 4 godziny) aktualizujemy stany magazynowe i ceny, aby oferta w sklepie internetowym była aktualna. Dbanie o aktualność ceny oraz stanu magazynowego jest bardzo ważne, ponieważ pozwala uniknąć sytuacji, w której w sklepie internetowym sprzedany zostanie produkt w cenie niższej niż cena zakupu lub sprzedany zostanie produkt, który został wycofany ze sprzedaży u dostawcy.

Dodatkowo codziennie w sposób zautomatyzowany dodajemy nowe produkty do oferty sklepu, jeśli tylko takie pojawią się w hurtowni. Ponadto usuwamy z oferty produkty, które hurtownia wycofała ze sprzedaży. Wszystko odbywa się automatycznie i nie wymaga ręcznego wgrywania pliku, jak ma to miejsce w przypadku innych systemów integracyjnych oraz nie wymaga instalowania dodatkowych programów na komputerze. Cały proces odbywa się po stronie serwerów RedCart, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny.

Dodatkowo z wybranymi dostawcami integracja działa dwustronnie. Oznacza to, że poza automatycznym pobieraniem oferty i aktualizacją danych, również automatycznie składane są zamówienia u dostawcy. Dzięki temu proces wymiany danych pomiędzy sklepem internetowym RedCart i bazą produktową dostawcy jest w pełni zautomatyzowany i nie wymaga dodatkowych działań ze strony użytkownika.Wybór dostawcy i podgląd produktów z oferty

Otwierając sklep internetowy w RedCart możesz skorzystać z ponad 350+ gotowych integracji z hurtowniami. Dla ułatwienia dostępna jest wyszukiwarka, a dodatkowo lista dostawców podzielona została na kategorie/branże. Bardzo łatwo można również odnaleźć dostawców oferujących model współpracy dropshipping.


Przy wybranych dostawcach dostępne są bardzo przydatne informacje dotyczące oferty produktowej. Klikając w ikonę informacyjną "i" wyświetlona zostanie lista przykładowych produktów oferowanych przez wybranego dostawcę. Dzięki temu można bardzo szybko sprawdzić, jaki asortyment hurtownia posiada w sprzedaży. Poniżej przykład prezentujący wybrane produkty od dostawcy oferującego torebki oraz galanterię skórzaną - Bagexpress.
Jakie możliwości daje integracje z hurtowniami w RedCart?

Integracje z hurtowniami dostępne w sklepach internetowych RedCart mają na tyle dużo funkcjonalności, że pozwalają na bardzo sprawne prowadzenie sprzedaży internetowego, szczególnie w modelu dropshipping, a także dają możliwość zarządzania magazynem produktowym. Najważniejsze funkcje, które oferowane są w ramach integracji z hurtowniami, to:

- automatyczne pobieranie i dodawanie do sklepu internetowego wszystkich produktów dostawcy lub wybranych produktów wg określonych parametrów

- automatyczna aktualizacja stanów magazynowych i cen (średnio co 4 godziny)

- automatyczna aktualizacja wybranych parametrów produktu (nazwa, opis, zdjęcia, kategoria, szablon, gwarancje i inne)

- automatyczne dodawanie nowych produktów, które pojawią się w ofercie dostawcy i spełniają wybrane przez właściciela sklepu parametry

- automatyczne usuwanie produktów z oferty w momencie, gdy zostaną one wycofane ze sprzedaży u dostawcy

- możliwość ustawienia osobnych marż dla wybranych kategorii lub producentów

- możliwość ustalenia głównej marży dla całej oferty (opcja dostępna jest w zależności od wybranego dostawcy)

- możliwość wyboru wielu hurtowni zintegrowanych z jednym sklepem internetowym

- możliwość przeniesienia całego drzewa kategorii z hurtowni do sklepu internetowego

- możliwość precyzyjnego powiązania kategorii od dostawcy z kategoriami sklepu

- możliwość zaokrąglania ceny produktów do pełnych złotówek lub ustawienie konkretnej wartości po przecinku np. 49,99

- możliwość zdefiniowania osobnych ustawień dla każdej hurtowni


Poniżej prezentacja konfiguracji marż w sklepie internetowym na podstawie powiązań kategorii w sklepie internetowym z kategoriami dostawcy.Chcesz poznać pełną listę hurtowni i dostawców dostępnych w RedCart?
Wystarczy zarejestrować bezpłatne konto sklepu poprzez stronę WYPRÓBUJ SKLEP REDCART ZA DARMO

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami
Masz pytania?

Napisz do nas...

Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.