• Hurtownia dropshipping Awama
Hurtownia dropshipping Awama

Awama to polska marka odzieży damskiej, której oferta skierowana jest do kobiet ceniących modny styl oraz wysoką jakość odzieży.

Przetestuj za darmo
Jak działa integracja z hurtownią w RedCart?

W ramach integracji sklepu internetowego RedCart z wybraną hurtownią kilka razy na dobę (średnio co 4 godziny) aktualizujemy stany magazynowe i ceny, aby oferta w sklepie internetowym była aktualna. Dbanie o aktualność ceny oraz stanu magazynowego jest bardzo ważne, ponieważ pozwala uniknąć sytuacji, w której w sklepie internetowym sprzedany zostanie produkt w cenie niższej niż cena zakupu lub sprzedany zostanie produkt, który został wycofany ze sprzedaży u dostawcy.

Dodatkowo codziennie w sposób zautomatyzowany dodajemy nowe produkty do oferty sklepu, jeśli tylko takie pojawią się w hurtowni. Ponadto usuwamy z oferty produkty, które hurtownia wycofała ze sprzedaży. Wszystko odbywa się automatycznie i nie wymaga ręcznego wgrywania pliku, jak ma to miejsce w przypadku innych systemów integracyjnych oraz nie wymaga instalowania dodatkowych programów na komputerze. Cały proces odbywa się po stronie serwerów RedCart, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny.

Dodatkowo z wybranymi dostawcami integracja działa dwustronnie. Oznacza to, że poza automatycznym pobieraniem oferty i aktualizacją danych, również automatycznie składane są zamówienia u dostawcy. Dzięki temu proces wymiany danych pomiędzy sklepem internetowym RedCart i bazą produktową dostawcy jest w pełni zautomatyzowany i nie wymaga dodatkowych działań ze strony użytkownika.Wybór dostawcy i podgląd produktów z oferty

Otwierając sklep internetowy w RedCart możesz skorzystać z ponad 350+ gotowych integracji z hurtowniami. Dla ułatwienia dostępna jest wyszukiwarka, a dodatkowo lista dostawców podzielona została na kategorie/branże. Bardzo łatwo można również odnaleźć dostawców oferujących model współpracy dropshipping.


Przy wybranych dostawcach dostępne są bardzo przydatne informacje dotyczące oferty produktowej. Klikając w ikonę informacyjną "i" wyświetlona zostanie lista przykładowych produktów oferowanych przez wybranego dostawcę. Dzięki temu można bardzo szybko sprawdzić, jaki asortyment hurtownia posiada w sprzedaży. Poniżej przykład prezentujący wybrane produkty od dostawcy oferującego torebki oraz galanterię skórzaną - Bagexpress.
Jakie możliwości daje integracje z hurtowniami w RedCart?

Integracje z hurtowniami dostępne w sklepach internetowych RedCart mają na tyle dużo funkcjonalności, że pozwalają na bardzo sprawne prowadzenie sprzedaży internetowego, szczególnie w modelu dropshipping, a także dają możliwość zarządzania magazynem produktowym. Najważniejsze funkcje, które oferowane są w ramach integracji z hurtowniami, to:

- automatyczne pobieranie i dodawanie do sklepu internetowego wszystkich produktów dostawcy lub wybranych produktów wg określonych parametrów

- automatyczna aktualizacja stanów magazynowych i cen (średnio co 4 godziny)

- automatyczna aktualizacja wybranych parametrów produktu (nazwa, opis, zdjęcia, kategoria, szablon, gwarancje i inne)

- automatyczne dodawanie nowych produktów, które pojawią się w ofercie dostawcy i spełniają wybrane przez właściciela sklepu parametry

- automatyczne usuwanie produktów z oferty w momencie, gdy zostaną one wycofane ze sprzedaży u dostawcy

- możliwość ustawienia osobnych marż dla wybranych kategorii lub producentów

- możliwość ustalenia głównej marży dla całej oferty (opcja dostępna jest w zależności od wybranego dostawcy)

- możliwość wyboru wielu hurtowni zintegrowanych z jednym sklepem internetowym

- możliwość przeniesienia całego drzewa kategorii z hurtowni do sklepu internetowego

- możliwość precyzyjnego powiązania kategorii od dostawcy z kategoriami sklepu

- możliwość zaokrąglania ceny produktów do pełnych złotówek lub ustawienie konkretnej wartości po przecinku np. 49,99

- możliwość zdefiniowania osobnych ustawień dla każdej hurtowni


Poniżej prezentacja konfiguracji marż w sklepie internetowym na podstawie powiązań kategorii w sklepie internetowym z kategoriami dostawcy.Chcesz poznać pełną listę hurtowni i dostawców dostępnych w RedCart?
Wystarczy zarejestrować bezpłatne konto sklepu poprzez stronę WYPRÓBUJ SKLEP REDCART ZA DARMO

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami
Masz pytania?

Napisz do nas...

Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.