SoSimply

Hurtownia odzieży damskiej Sosimply oferuje asortyment damskiej odzieży, oraz galanterii i dodatków: nakryć głowy, szali i rękawiczek.

Przetestuj za darmo
Informacje podstawowe o integracji:
Branża:odzież damska
Przeważający asortyment: ODZIEŻ DAMSKA
Wymagana marża minimalna na produkty:25%
Czy konieczne jest posiadanie firmy: Tak
Sposób zawarcia współpracy: Rejestracja na stronie
Czy hurtownia pobiera własny abonament za dostęp do oferty oraz możliwość korzystania ze zdjęć: Nie
Sposób przyjmowania zamówień: Formularz na stronie
Wysyłka towaru: DROP p;ocztex + kurierzy klienta
Kontakt do hurtowni:bok@sosimply.pl

Sosimply to nowoczesna, szybko rozwijająca się hurtownia odzieży i galanterii damskiej online. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty wyselekcjonowane z myślą o jak najlepszym zaspokojeniu potrzeb ntaszych klientów.

Ideą, która zapoczątkowała powstanie hurtowni, była chęć dostarczenia Państwu odzieży jak najlepszej jakości w możliwie najniżej cenie. Nieustannie poszukujemy inspiracji, wybierając dla Państwa nowe modele sukienek, bluzek czy legginsów.

Hurtownia odzieży damskiej Sosimply oferuje nie tylko szeroki asortyment damskiej odzieży, ale również galanterii i dodatków: nakryć głowy, szali i rękawiczek.

W naszym sklepie kupować można zarówno hurtowo, jak i detalicznie. Wszystko po to, aby zrealizować cele, które przed sobą postawiliśmy: zapewnić Państwu dostęp do ubrań o bardzo dobrej jakości w przypadku zakupów detalicznych, oraz umożliwić naszym klientom biznesowym uzyskanie jak największego zysku.

Naszą misję realizujemy z głębokim zaangażowaniem, licząc na długotrwałą i owocną współpracę z klientami. Sosimply - z nami kupujesz tak, jak lubisz.

Masz pytania?

Napisz do nas...

Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.