• Zoohurt
Zoohurt

Zoohurt to innowacyjna hurtownia zoologiczna mająca w swojej ofercie ok. 10 000 produktów w ponad 90 kategoriach.

Przetestuj za darmo
Poznaj hurtownię zoologiczną Zoohurt

Zoohurt to innowacyjna hurtownia zoologiczna mająca na celu zaspokojenie wszystkich potrzeb biznesowych naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy około 10.000 produktów w ponad 90 kategoriach. Posiadamy bardzo bogaty wybór asortymentu, począwszy na suchych czy mokrych karmach dla naszych pupili, poprzez akcesoria i zabawki, a kończąc na wszelakich żwirkach, ściółkach czy suplementach.

W swojej ofercie mamy już różne formy dostaw takie jak wysyłka do paczkomatu, wysyłka kurierem czy odbiór osobisty. Stale jednak poszukujemy nowych możliwości rozwoju, co w ostatnim czasie pozwoliło nam wdrożyć pełen program Smart Allegro, pozwalający na bezgotówkowe rozliczenia dostaw bez udziału sklepu w całym procesie wysyłki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów rozwijamy również naszą technologię i procesy integracyjne między innymi automatyczne wysyłanie zamówień na linii sklep-hurtownia.

Mając na uwadze powyższe serdecznie zapraszamy do współpracy!Informacje podstawowe o integracji:
Branża:Zoologiczna
Przeważający asortyment: Artykuły zoologiczne
Wymagana marża minimalna na produkty:BRAK
Czy konieczne jest posiadanie firmy: TAK
Sposób zawarcia współpracy: Rejestracja, a później umowa
Czy hurtownia pobiera własny abonament za dostęp do oferty oraz możliwość korzystania ze zdjęć: NIE
Sposób przyjmowania zamówień: Poprzez dedykowaną platformą sprzedażową
Wysyłka towaru: Klient zamawia, my dostarczamy. Oferujemy pełnego dropa (całość logistyki po naszej i wyłącznie po naszej stronie). Do tego mamy pełną integrację programu Smart Allegro (nie potrzebna jest ingerencja sklepu). Zamówienia do godz. 12 wysyłamy tego samego dnia. Oferowane formy odstawy: paczkomat, kurier, odbiór osobisty.
Masz pytania?

Napisz do nas...

Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.