Integracja z hurtownią EcoAndMore

Integracja z hurtownią EcoAndMore

EcoAndMore oferuje kosmetyki, środki czystości, akcesoria pielęgnacyjne skierowane do dzieci, kobiet i mężczyzn.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
O dostawcy

Firma z pasją, która nie tylko wprowadza na polski rynek produkty do tej pory dostępne wyłącznie poza naszymi granicami, ale przede wszystkim daje wybór każdemu, kto chciałby spróbować czegoś nowego. W naszej ofercie znajdują się także polskie marki, które swoją jakością i unikatowością wnoszą ogromny potencjał do naszej działalności. Propagujemy zdrowy tryb życia, bo w niego wierzymy.

Jesteśmy firmą handlową, która współpracuje z wieloma Partnerami na terenie całej Polski. Zaopatrujemy sieci handlowe, sklepy stacjonarne oraz internetowe (m.in. spożywcze, drogerie, sklepy dziecięce, apteki, szkoły rodzenia, przedszkola i szkoły). Wspieramy również małe firmy, jednoosobowe działalności, które na naszych oczach rosną i rozwijają się. Wierzymy, że z małego żołędzia wyrośnie kiedyś potężny podziwiany dąb.

Nasz asortyment składa się z wyselekcjonowanych, najlepszych produktów dla całej rodziny, które oprócz wyjątkowej jakości cechuje skuteczność działania przy minimalnym wpływie na nasze środowisko.

Tagi

#Drogeria#Eco#Kosmetyki dla dzieci#Kosmetyki naturalne

Informacje