Integracja z Transferuj

Integracja z Transferuj

Transferuj jest nowoczesny, całkowicie bezpieczny system płatności online.

Podstawowym celem firmy KIP SA, do którego należy system szybkich i bezpiecznych płatności transferuj.pl jest wprowadzanie nowoczesnych technologii pozwalających klientom w łatwy i bezpieczny sposób dokonywać płatności za zakupione w sieci Internet produkty i usługi. System był rozwijany od kwietnia 2007 roku. Od czerwca 2008 roku tworzony był przez firmę: Brachia S.J. W 2011 roku przez Zespół Transferuj.pl został stworzony pierwszy w Polsce panel transakcyjny dla płatności mobilnych, a także System Zasileń Kont Wirtualnych "SZKWAŁ", umożliwiający dokonywanie Klientom ponownych płatności z tym samym tytułem i dowolną kwotą (bardzo przydatne dla wszystkich serwisów, które posiadają stałych Klientów).

Po przejęciu w 2012 roku całości majątku spółki przez KIP SA, system płatności Transferuj.pl będzie dalej rozwijany pod skrzydłami Krajowego Integratora Płatności SA.

Firma od początku istnienia, do dnia dzisiejszego, reprezentuje w 100% polski kapitał i zajmuje się tworzeniem kompleksowych rozwiązań płatniczych oraz szerokiej gamy usług dodatkowych.

Jeżeli chcą Państwo nawiązać z nami współpracę partnerską, biznesową lub technologiczną prosimy o kontakt przy pomocy formularza kontaktowego, znajdującego się na naszej stronie http://transferuj.pl/formularz.html.

Polityką firmy jest zapewnienie maksymalnie bezpiecznych płatności internetowych i gwarantowanie aby klient czuł się pewnie płacąc w serwisach internetowych korzystających z Transferuj.pl. Nie pozwalamy aby nasz system płatności był wykorzystywany w jakichkolwiek celach, które mogłyby spowodować, że kupujący utraciłby zaufanie do płatności internetowych. Natychmiast eliminujemy z naszego systemu nieuczciwych Sprzedawców i blokujemy przyjmowanie płatności dla serwisów, które mogą spowodować utratę zaufania do płatności online.

Dodatkowe atuty Transferuj.pl

  • brak stałych miesięcznych opłat, czyli żadnych opłat abonamentowych
  • akceptujemy wpłaty o dowolnych wartościach, a minimalna prowizja to tylko 1 grosz
Konfiguracja obejmuje
  • Nie udostępniaj tej płatności dla kupujących bez rejestracji
  • Procent od zamówienia + stała prowizja dla płatności
Wymagane dane do aktywacji usługi
  • Identyfikator
  • Kod potwierdzający
Kontakt
  • www.transferuj.pl
Informacje