sklepy internetowe

Pierwszy sklep internetowy

Razem z nami w kilka minut otworzysz własny sklep internetowy. Nie musisz być specjalistą IT czy programistą, a w razie pytań możesz liczyć na bezpłatną pomoc i wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wszystko w jednym miejscu

RedCart zawiera ponad 450 wbudowanych narzędzi, które możesz włączyć jednym kliknięciem.
Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy, a sprzedaż online stanie się łatwa i przyjemna.

Funkcjonalny sklep

Zaawansowane narzędzia, które uruchomisz jednym kliknięciem. Integracje z kurierami, płatnościami online i systemami płatności kartą kredytową otrzymujesz w standardzie.

Sprzedaż na Allegro

Zaawansowany system integracji z Allegro, dzięki któremu w prosty sposób wystawisz wiele aukcji, a nowe transakcje trafią bezpośrednio do panelu Twojego sklepu RedCart.

Sprzedaż wielokanałowa

W RedCart możesz prowadzić wiele sklepów, obsługiwać sprzedaż hurtową B2B, a dodatkowo sprzedawać na Allegro, eBay, Świstak, Amazon Marketplace, Google Merchant, Facebook czy Ceneo.

Wersja mobilna RWD

Wersja RWD sklepu pozwala na dotarcie do nowej grupy Klientów, która dokonuje zakupów internetowych z dowolnego miejsca korzystając z urządzeń mobilnych (tablety, smartfony).

Sklep na Facebooku

Poprzez sklep na Facebooku zyskujesz nowy kanał sprzedaży i docierasz do nowej grupy Klientów. W ten sposób łatwo zbudujesz społeczność wokół Twojego e-sklepu.

Marketing i SEO

Inteligentne systemy marketingowe skutecznie wspomagają sprzedaż w Twoim sklepie, a wbudowane opcje SEO zadbają o wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

Sklepy internetowe

Tak może wyglądać Twój sklep

Już ponad 40 000 firm takich, jak Twoja rozpoczęło przygodę z e-commerce.
RedCart to uniwersalne i elastyczne oprogramowanie sklepu, które sprawdza się w każdej branży.

Poudre & Cocco
Poudre & Cocco
Bielizna i odzież
uButik
uButik
Sport i rekreacja
Euforia 4U
Euforia 4U
Bielizna i odzież

zawsze o krok przed konkurencją

 • background
  Integracja z hurtowniami

  Skorzystaj z gotowego pomysłu na własny sklep internetowy. Dzięki integracji z przeszło 100 dostawcami i hurtowniami, możesz w prosty sposób dodać produkty do sklepu wybierając z ponad 1 mln gotowych towarów.

  System integracji samodzielnie pobiera dane i aktualizuje stany magazynowe oraz ceny. Dzięki temu oferta w Twoim sklepie internetowym jest stale aktualna.

  Dowiedz się więcej
 • RWD - Responsive Web Design
  Nowoczesny wygląd sklepu

  Przygotujemy dla Ciebie nowoczesną kreację graficzną o jakiej marzysz, dopasowaną do branży sklepu i Klientów. Dzięki niej Twoja marka nabierze charakteru i będzie rozpoznawalna, a Ty zyskasz nowych Klientów.

  Możesz również dokonywać samodzielnych zmian wyglądu poprzez edycję plików CSS. Dodatkowo zespół profesjonalnych webmasterów jest do Twojej dyspozycji przez cały okres współpracy z nami.

  Dowiedz się więcej
 • background
  Bezpłatne wsparcie techniczne

  Zarówno podczas uruchmamiania i konfiguracji sklepu, jak i później w momencie jego prowadzenia możesz liczyć na bezpłatną pomoc z naszej strony.

  Możesz kontaktować się z nami telefonicznie poprzez infolinię, e-mailowo lub poprzez wygodny system zgłoszeń elektronicznych dostępny w Panelu administracyjnym Twojego sklepu.

  Dowiedz się więcej
 • background
  Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

  Doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich Klientów, dlatego monitorujemy stabilność systemu 24h, a sklep internetowy instalujemy na bardzo bezpiecznych i wydajnych serwerach klasy PREMIUM.

  W panelu administracyjnym sklepu wykorzystujemy szyfrowane połączenie SSL stosowane np. w bankach. Sklepy internetowe RedCart są zgodne z wymogami GIODO.

  Dowiedz się więcej
Divider Background

Poznaj RedCart w liczbach

Każdego dnia dodajemy bezpłatne aktualizacje i wprowadzamy nowe funkcjonalności. Wybierz najlepsze oprogramowanie sklepu od lat rozwijane przez specjalistów e-commerce.

45 000+
sklepów internetowych
1 200+
dostępnych funkcji
12 lat
doświadczenia w ecommerce
1 000+
integracji z partnerami

Sklep internetowy w chmurze

Twój nowy sklep powstanie w krókim czasie, a co więcej, zredukujesz koszty związne z zatrudnieniem specjalistów, obsługą techniczą, bezpieczeństwem i serwerem. My zajmiejmy się sprawami technicznymi, dzięki czemu Ty skupisz się na marketingu i sprzedaży.

Darmowe maski sklepu
Dowolny adres www
Hosting w pakiecie
Pakiet korzyści
Masz pytania? Napisz do nas
Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.