Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Edycja stopki w sklepie internetowym

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

W nowej wersji szaty graficznej 3.0 pojawiło się wiele niedostępnych dotąd rozwiązań funkcjonalnych, wśród nich m.in. możliwość edycji stopki sklepu internetowego.

Zapisz się na bezpłatne
lekcje o e-commerce.

Zdobywaj wiedzę i inspirację potrzebne do budowania
dochodowego sklepu internetowego.

Podając e-mail akceptujesz politykę prywatności

Nowa wersja szaty graficznej to nie tylko zmiany w wyglądzie sklepów internetowych, ale również dodatkowa funkcjonalność. Jednym z elementów funkcjonalnych, które pojawiły się w szatach graficznych wersji 3.0 jest możliwość edycji stopki sklepu internetowego.


Nowy system zarządzania treścią wyświetlaną w stopce sklepu internetowego pozwala na tworzenie dowolnych bloków informacyjnych, które mogą składać się z tekstu, odnośników do dowolnego adresu URL lub odnośników do stron informacyjnych w obrębie sklepu internetowego. Elementy w obrębie bloku informacyjnego mogą być dowolnie sortowane za pomocą opcji "przeciągnij i upuść". Również same bloki informacyjne mogą być wyświetlane w kolejności ustalonej przez administratora sklepu.
Dodatkowo edycja stopki sklepu internetowego pozwala na zarządzanie powiązania z kontami w serwisach społecznościowych. Dodanie odnośnika do wybranego serwisu np. Facebook, Google Plus czy Pinterest spowoduje automatyczne pojawienie się ikony społecznościowej w dolnej części sklepu.

Przetestuj sklep internetowy RedCart

14 dni za darmo, w każdej chwili możesz zrezygnować.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart