Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Gotowy sklep z biżuterią do kupienia od zaraz!

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Gotowy sklep to nie tylko w pełni funkcjonalne oprogramowanie z dedykowaną szatą graficzną oraz produktami zaimportowanymi z hurtowni. To kompleksowe narzędzie do sprzedaży internetowej, gotowe do uruchomienia od zaraz.

Gotowy Sklep to nie tylko w pełni funkcjonalne oprogramowanie z dedykowaną szatą graficzną oraz produktami zaimportowanymi z hurtowni. To kompleksowe narzędzie do sprzedaży internetowej, gotowe do uruchomienia od zaraz. Zawiera wszystkie funkcjonalności i integracje z usługami e-commerce, umożliwiające prowadzenie sprzedaży w internecie oraz pełną obsługę prawną. Sklep zintegrowany jest z hurtownią Staviori, oferującą współpracę w dropshipping: dzięki czemu nie jest konieczne inwestowanie w asortyment, a jedyną rolą sprzedawcy jest skupienie się na marketingowej i promocyjnej stronie biznesu w sieci.

Gotowy sklep z dedykowaną grafiką

Prezentujemy Gotowy Sklep oparty na integarcji z hurtownią biżuteryjną Staviori: baza produktowa została zaimportowana z pliku oraz podlega automatycznej aktualizacji dzięki modułowi integracyjnemu. Dodatkowo sklep wyposażony został w dedykowaną, unikatową i elegancką - dopasowaną do asortymentu, jakim jest wysokiej jakości biżuteria, szatę graficzną.

Zobacz DEMO sklepu z biżuterią

oraz zapoznaj się z pełną ofertą pakietu GOTOWY SKLEP

Dlaczego biżuteria?

Sklep online z wysokiej jakości biżuterią to doskonały pomysł na biznes internetowy: hurtownia Staviori jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem złotej i srebrnej biżuterii wysokiej jakości, włoskiej marki Staviori. Część asortymentu dostępna jest w od ręki, a część na zamówienie z krótkim terminem realizacji: dostawca współpracuje ze sklepami internetowymi na zasadzie dropshipping, co eliminuje potrzebę kupowania asortymentu w ilościach hurtowych: płacimy więc tylko za to, co sprzedamy naszym klientom. W hurtowni dostępna jest biżuteria ze średniej półki oraz oferta ekskluzywna, dla bardziej wymagających klientów. Asortyment zawiera m.in  biżuterię złotą, srebrną, perły, zegarki - dostępne są wszystkie elementy biżuterii zarówno codzienniej, jak i przeznaczonej na tzw. wielkie wyjścia - oraz pierścionki zaręczynowe, obrączki, prezenty komunijne, oferta dla dzieci i osób starszych. Hurtownia udostępnia wyjątkowo piękne zdjęcia produktowe, na kórych biżuteria prezentuje się doskonale, a także wysokiej jakości materiały marketingowe.

Sprzedaż online w Polsce rośnie z roku na rok, a biżuteria nadaje się doskonale do sprzedaży w internecie. Dzięki niezwykle bogatej ofercie hurtowni Staviori klient ma możliwość wyboru spośród szerokiego asortymentu, który nie jest zwykle dostępny w butikach stacjonarnych. Dodatkowo biżuteria nie wymaga zazwyczaj mierzenia przed zakupem, a możliwe jest także jak najbardziej zamówienie niektórych produktów na wymiar. Warto womnieć o dodatkowej, bezpłatnej usłudze dopasowania rozmiaru. To doskonały pomysł na sklep, który klienci będę odwiedzać przed walentynkami, przed rożnego rodzaju świętami,  w sezonie ślubnym i komunijnym - lub zawsze wtedy, gdy będzie potrzebny podarunek dla bliskiej osoby. Zawsze wtedy, gdy będą chcieli zrobić przyjemność sobie.

Pakiet usług prawnych

Pakiet Gotowy Sklep zawiera kompleksowy zestaw usług prawnych, pozwalających na wywiązanie się ze wszystkich obowiązków nałożonych na sprzedawców internetowych. Otrzymujemy więc m.in:

- indywidualny regulamin sklepu opracowany przez prawników

- wzór pisma odstąpienia od umowy oraz wzór pisma reklamacyjnego z tytułu niezgodności towaru z umową

12 miesięczy monitoring regulaminu sklepu pod kątem nowych klauzul niedozwolonych

- 12 miesięczna opieka prawna i aktualizacja regulaminu pod kątem nowych zmian w prawie

- Pakiet dokumentów z instrukcją zgłoszenia zbioru do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) i wsparciem prawnym

W pełni funkcjonalne oprogramowanie sklepu

W odróżnieniu od wielu rozwiązań dostępnych na rynku, oprogramowanie sklepu RedCart jest gotowym i kompleksowym narzędziem do sprzedaży online, które oprócz wszystkich najważniejszych funkcjonalności zawiera integracje z usługami e-commerce pozwalającymi na prowadzenie sprzedaży wielokanałowej oraz realizację zamówień. Sklep na oprogramowaniu RedCart zawiera m.in:

- limit 50 tysięcy produktów

- 10 kont administratorów

- bezpłatna integracja z dystrybutorem włoskiej marki Staviori

- bezpłatna pomoc i wsparcie techniczne (email + telefon)

- integracja z Allegro, eBay, Świstak

- integracja z porównywarkami cen (Ceneo, Nokaut, Skąpiec, Google Merchant)

- integracja z firmami kurierskimi (m.in. DHL, Paczkomaty, DPD, UPS i inne) i systemami płatności online (Payu, PayByNet i inne)

- system do zarządzania Klientami CRM

- system reklamacji RMA

- sklep zoptymalizowany dla Google

- narzędzia marketingowe

- zaawansowane raporty i analizy

- aktualizacje oprogramowania

Certyfikat SSL

Wspomnieć należy także o zawartym w pakiecie certyfikacie bezpiecznego szyfrowania danych SSL, który gwarantuje m.in bezpieczne płatności w sklepie internetowym. Dzięki certyfikatowi zarówno Ty, jak i Twoi klienci czują się w Twoim sklepie bezpiecznie oraz chętniej podejmują decyzje zakupowe.Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart