OFERTA SPECJALNA! Sklep internetowy + baza produktów i automatyzacje w rewelacyjnie niskiej cenie. Umów się na rozmowę i poznaj szczegóły
Strona główna Blog Integracje z hurtowniami

Integracja e-sklepów w RedCart z hurtowniami

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami

Gotowa integracja z hurtownią to prosty i szybki sposób na zatowarowanie e-sklepu. W ciągu jednego dnia, można stworzyć sklep internetowy z ofertą pobraną z jednej lub więcej hurtowni.

Gotowa integracja z hurtownią to prosty i szybki sposób na zatowarowanie e-sklepu. Funkcja ta umożliwia zaciągnięcia towarów z e-hurtowni wraz ze zdjęciami, opisami, statusem produktu czy ceną. W RedCart pobieranie pełnej oferty odbywa się raz na dobę, w godzinach nocnych. W ten sposób w ciągu jednego dnia, można stworzyć sklep internetowy z ofertą pobraną z jednej lub więcej hurtowni.

W sklepach RedCart można dokonać integracji z hurtownią w kilku prostych krokach:

1) należy poprzez CENTRUM WIEDZY > ROZLICZENIA zgłosić dyspozycję do Obsługi Sklepu aby uruchomiona została integrację z daną hurtownią. Taką dyspozycję testowej integracji na okres 7 dni można złożyć także mając sklep w wersji testowej.

2) następnie w zakładce MARKETING > INTEGRACJE pojawi się nazwa danej hurtowni, gdzie klikając na żółty ołówek, można dokonać odpowiedniej konfiguracji.

3) w zakładce „Podstawowe informacje” należy uzupełnić dane, które przekazała dana hurtownia (identyfikator, hasło), oraz zaznaczyć jakie dane mają być pobierane podczas nocnych aktualizacji, np. opisy, zdjęcia, gwarancja, kategorie produktu i inne.

4) w zakładce „Konfiguracja” należy połączyć kategorie, które są utworzone w sklepie z kategoriami, które widnieją w hurtowni – tym samym zostanie wskazana ścieżka, jakie produkty z danej kategorii w hurtowni mają zostać zaciągnięte do danej kategorii w sklepie. Klikając przycisk „DODAJ”w prawym górnym rogu można wskazać kategorię w sklepie, natomiast klikając 'POŁĄCZ” należy wskazać kategorię w hurtowni z której będą zaciągane dane.5) w zakładce „Producenci” można ustalić dla wybranych lub wszystkich producentów narzut poprzez kliknięcie przycisku „DODAJ”w prawym górnym rogu.

Obecnie RedCart posiada gotową integrację z hurtowniami:

http://redcart.pl/funkcje/sklep/20/gotowe-integracje-z-hurtowniami-online.html

Jeśli w standardzie nie posiadamy jakiejś hurtowni, integracja traktowana jest jako indywidualne zlecenie. Co to oznacza? Wystarczy przesłać do nas ofertę danej hurtowni w postaci pliku XML, w celu weryfikacji przez Dział Techniczny możliwości integracji.

Wszelkie informacje na temat warunków współpracy, umowy z daną hurtownią, marży oraz wysyłki produktów (w tym usługi dropshippingu) należy ustalić indywidualnie, kontaktując się z daną hurtownią.

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Integracje z hurtowniami