Strona główna Blog Integracje z hurtowniami

Integracja sklepu z systemem Matterhorn Dropshipping

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami

Oprogramowanie RedCart.pl daje odtąd możliwość połączenia sklepu internetowego z systemem Matterhorn Dropshipping. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu integracji sklepów internetowych RedCart z systemem Matterhorn Dropshipping. Nowe rozwiązanie to doskonała możliwość do otwarcia własnego sklepu internetowego skierowana głównie do Sprzedawców poszukujących gotowego rozwiązania połączonego z bazą produktową. Stała aktualizacja bazy danych w czasie rzeczywistym sprawia, że oferta w sklepie internetowym jest zawsze aktualna.


Prowadzenie sklepu internetowego w modelu Matterhorn Dropshipping to bardzo duże udogodnienie. Rola Sprzedawcy sprowadza się do obsługi Klientów i promocji sklepu, resztą zajmuje się Matterhorn.


Nie musisz magazynować towaru, produkty wysyłane będą do Twoich Klientów bezpośrednio z hurtowni Matterhorn.

Do prowadzenia sklepu w takim modelu nie potrzebujesz kasy fiskalnej.

Oferta aktualizowana jest automatycznie, nie musisz pilnować stanów magazynowych w sklepie.


Wyobraź sobie usługę, która pozwoli Ci pozbyć się 90% kosztów stałych i zaoszczędzie 90% Twojego czasu, z dnia na dzień Twój sklep zaoferuje ofertę wspartą dużym magazynem. Przedstawiamy Państwu usługę Matterhorn Dropshipping. To rozwiązanie, które umożliwi Ci outsourcing wszystkiego, co jest związane z obsługą zamówień, polityki magazynowej i fiskalnej w Twoim sklepie. Matterhorn Dropshipping to możliwość zaoferowania w swoim sklepie szerokiej oferty odzieży i bielizny damskiej specjalnie dobranej do handlu w sieci w terminie jednodniowym.


To rozwiązanie, które umożliwia:
- outsourcing obsługi zamówień, polityki magazynowej i formalności związanych ze sprzedażą
- zaoferowanie w Twoim sklepie szerokiej oferty odzieży i bielizny damskiej dobranej specjalnie do potrzeb i specyfiki handlu w sieci
- wybór przez klientów towaru, który w danym momencie rzeczywiście znajduje się w naszym magazynie dzięki innowacyjnemu interfejsowi (dostępność w 24h)

Zapraszamy do korzystania z nowej funkcjonalności, wystarczy założyć darmowe konto testowe sklepu. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta


Informacje dotyczące systemu Matterhorn Dropshipping udzieli Państwu również


Mateusz Hudzikowski
Matterhorn
info@matterhorn.pl
Tel. 32 223 70 65

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Integracje z hurtowniami