Strona główna Blog Marketing i promocja

Integracja z hurtownią Eroplace, jako gotowy sposób na biznes!

Autor: RedCart Kategoria: Marketing i promocja

Jeśli szukałeś pomysłu na prowadzenie sklepu internetowego, a branża elektroniczna i odzieżowa Cię nie przekonują - zobacz, jakie korzyści ze sobą niesie gotowa integracja z hurtownią Eroplace.pl

Hurtownia Eroplace to największa w Polsce internetowa hurtownia z asortymentem dla dorosłych. Jest dystrybutorem takich marek jak Obsessive, Tenga, Fleshlight czy Happy Rabbit.  Dzięki kilkiletniemu doświadczeniu a także cierpliwemu budowaniu biznesu, firma ta stała się jedną z najchętniej wybieranych hurtowni wśród właścicieli sklepów internetowych. 

Produkty z najwyższej półki

Hurtownia Eroplace stawia na najlepsze produkty, które dzięki światowej sławy markom zapewniają satysfakcję oraz gwarancję najwyższej jakości. Wśród produktów oferowanych przez hurtownie jest między innymi bielizna marki Obsessive, wibratory i zabawki erotyczne, lubrykanty, produkty wyposażenia sklepów erotycznych, akcesoria do zdobienia ciała a także erotyczne zestawy prezentowe. Wciąż powiększająca się baza produktowa o nowe artykuły sprawi, że zawsze będziesz na bieżąco ze wszelkimi nowinkami w branży.

Hurtownia erotyczna Eroplace oprócz różnorodności oferowanych produktów zapewnia również najniższe stawki spośród innych hurtowni z podobnym asortymentem. Dzięki temu zarabiasz na marży sprzedawanych produktów. Hurtownia Eroplace oferuje właścicielom sklepów internetowych nie tylko olbrzymią bazę różnorodnych produktów erotycznych, ale także błyskawiczną dostawę, rabaty dla każdego Klienta, szybkie płatności i rozliczenia oraz profesjonalną pomoc

Integracja jeszcze nigdy nie była tak prosta

Integracja hurtowni Eroplace z platformą sklepów internetowych RedCart odbywa się w najprostszy możliwy sposób. Ponieważ sklepy internetowe i hurtownia posiadają nawiązaną już współpracę, wystarczy, że napiszesz e-mail z powiadomieniem do hurtowni o rozpoczęciu korzystania z oferty produktów. 

Po zarejestrowaniu się w hurtowni, współpraca odbywa się za pomocą plików XML. Plik znajduje się w panelu klienta po zalogowaniu. Należy go pobrać klikając na ikonę XML. Jeśli Twój sklep pozwala na import plików XML (np. w formacie CENEO) to rozwiązanie może być zastosowane.

Dzięki inteligentnej integracji na platformie RedCart, zyskujesz efektywne narzędzie, które pomoże Ci rozpocząć internetowy biznes. Wysoko rozwinięty system integracji pozwoli Ci wybierać dokładnie produkty, które chcesz w swoim sklepie. Pliki XML są w pełni zaopatrzone w zdjęcia, filmy oraz opisy w języku polskim. Dzięki integracji wszelkie informacje na temat stanów magazynowych, cenach, nowościach i wyprzedażach będą zawsze aktualne.

Promocja, która kusi

W związku z coraz większym zainteresowaniem Klientów sklepami z asortymentem erotycznym, wraz z hurtownią Eroplace postanowiliśmy wprowadzić promocję dla wszystkich obecnie testujących sklep na platformie RedCart. Korzystając z aktualnej promocji, masz możliwość stworzyć nowoczesny i funkcjonalny sklep internetowy pełen asortymentu z najwyższej półki.

Dlatego, jeśli do 28 lutego aktywujesz swój sklep będziesz miał okazję rozwinąć swój biznes wraz z asortymentem z Eroplace, zyskując sklep internetowy z grafiką i gotową integracją.

W tym przypadku możesz mieć sklep internetowy z pakietem abonamentowym GOLD wraz z gotową integracją z hurtownią Eroplace w cenie 1275 zł netto (zamiast 1500 zł netto) na cały rok. 
Dla tych, którzy chcą skomponować asortyment sklepu z jego atrakcyjnym wyglądem, oferujemy sklep internetowy w pakiecie GOLD wraz z indywidualną grafiką w pakiecie BASIC i integracją z Eroplace w cenie 2050 zł netto (zamiast 2700 zł netto) na 12 miesięcy.


Skorzystaj z promocji do końca lutego i stwórz interesujący sklep w branży erotycznej.


Promocja na sklep internetowy z gotową integracją z hurtownią erotyczną EroPlace


Dropshipping, czyli prostszy handel w Internecie

Dropshipping to nowoczesne rozwiązanie dla dzisiejszych sklepów internetowych. Jeśli chcesz rozwijać swój sklep i jednocześnie nie chcesz inwestować w towar, który może się nie sprzedać, to zdecydowanie dropshipping jest najlepszym rozwiązaniem.
 

Nie musisz mieć towaru – za wszystko odpowiada hurtownia, czyli Eroplace. Po wpłynięciu zamówienia od Klienta, zostaje ono przekazane hurtowni, która wysyła towar wprost na wskazany przez kupującego adres. Dzięki temu obsługa i realizacja zamówień całkowicie odbywa się po stronie hurtowni, a Ty możesz spokojnie zająć się rozwijaniem swojego biznesu.

Dzięki wykorzystaniu plików XML, Twoja oferta zawsze jest aktualizowana. Stany magazynowe, ceny oraz zdjęcia dzięki integracji samodzielnie pobierają dane z hurtowni. Nie musimy tracić czasu na samodzielne aktualizacje. Dzięki temu, zawsze Twoja oferta będzie zgodna ze stanem magazynowym hurtowni. Ty za to oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na realizację obecnych zamówień lub rozwijanie swojego sklepu internetowego.

Wykorzystaj wiedzę w praktyce - załóż sklep!

 

 

Autor: RedCart Kategoria: Marketing i promocja
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Marketing i promocja