Strona główna Blog Integracje z hurtowniami

Integracja z hurtownią Matterhorn już dostępna

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami

Do długiej listy hurtowni zintegrowanych z platformą sklepów internetowych RedCart właśnie dołączyła hurtownia Matternhorn. Z nowej opcji mogą skorzystać osoby, które dopiero założyły swój sklep internetowy, jak i te, które prowadzą go już od dawna.

Do długiej listy hurtowni zintegrowanych z platformą sklepów internetowych RedCart właśnie dołączyła hurtownia Matterhorn. Dzięki temu zarówno osoby, które dopiero co założyły swój sklep internetowy, jak i te, które prowadzą go już od dawna, mogą skorzystać z łatwego dostępu do szerokiego asortymentu odzieży i bielizny damskiej.

Hurtownia Matterhorn oferuje Państwu ogromny wybór produktów wielu znanych i sprawdzonych producentów bielizny i odzieży, takich jak: Capriece, Feba, Mexx, Passion, Wolbar. Dzięki integracji z hurtownią Matterhorn mogą Państwo poszerzyć swoją ofertę nie tylko o bieliznę damską, ale również o swetry, bluzy, bolerka, tuniki, biżuterię, torebki, żakiety i płaszcze.

Aby zintegrować się z hurtownią, należy zwrócić się do hurtowni z prośbą o dostęp do pliku XML oraz podpisać umowę współpracy. Niezbędne jest też założenie własnego konta na stronie http://www.matterhorn.pl/. Po aktywacji integracji w Panelu Administracyjnym należy połączyć kategorie sklepu z kategoriami hurtowni oraz ustalić wysokość marży - kwotową lub procentową. Oferta produktowa wraz z aktualizacjami pobierana jest automatycznie do sklepu internetowego.

Teraz możesz obniżyć koszty magazynowania towarów, gdyż nie musisz ich przechowywać. W związku z czym zyski Twojego sklepu rosną! Poza tym we wszystkie produkty zaopatrujesz się w jednym miejscu, dzięki czemu optymalizacji ulega system zamówień, opłat i dostaw. Oszczędzasz czas i możesz skupić się wyłącznie na sprzedaży.

Pełna oferta hurtowni, wraz z opisami, zdjęciami, cenami, specyfikacją produktów pobierana jest w nocy. Kilka razy na dobę następuje aktualizacja stanów magazynowych i cen. W każdej chwili możesz ograniczyć ofertę w swoim sklepie do wybranych produktów, kategorii lub producentów.

Jeśli cenisz wygodę i chcesz zaoszczędzić pieniądze, integracja z Matterhorn jest właśnie dla Ciebie. Cały czas masz dostęp do nieograniczonej liczby produktów i do najnowszych kolekcji bielizny i odzieży. Swoim klientom oferujesz sprawdzone produkty wysokiej jakości, a Twoja oferta jest cały czas aktualna.

Najważniejsze zalety integracji:
- szybka, jednorazowa integracja
- stały dostęp do tysięcy produktów
- automatyczna aktualizacja cen i stanów magazynowych
- możliwość narzucenia dowolnej marży
- brak kosztów magazynowania
- ciągle aktualna oferta

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Integracje z hurtowniami