Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Integracja z Kurierem InPost

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Do grona gotowych integracji w markecie aplikacji RedCart dołączył właśnie Kurier InPost – usługa dostarczania przesyłek zintegrowana ze sklepami RedCart.

integracja z kurierem inpost

Do grona gotowych integracji w markecie aplikacji RedCart dołączył właśnie Kurier InPost – usługa dostarczania przesyłek zintegrowana ze sklepami RedCart. Korzystaj z możliwości automatycznego nadawania paczek i generowania etykiet wprost z panelu administracyjnego swojego sklepu oraz zapewnij swoim klientom nowe możliwości dostarczenia zamówionego towaru zamówionego w sklepie.

Dzięki gotowej integracji z Kurierem InPost, właściciele sklepów na platformie RedCart mają możliwość zapewnienia swoim klientom nowej formy dostawy towaru. Nadawanie przesyłek i generowanie etykiet dostępne jest z poziomu panelu administracyjnego sklepu, dzięki funkcji manager paczek. Wystarczy prosta, jednorazowa konfiguracja, aby korzystać z możliwości automatycznej integracji z kurierem InPost.

Dzięki gotowej integracji Kuriera InPost z platformą sklepów RedCart masz możliwość:

  • Szybkiego i łatwego nadawania paczek oraz generowania etykiet z poziomu panelu administracyjnego swojego sklepu,
  • Ustawienia opcji płatności za pobraniem,
  • Konfiguracji opcji ubezpieczenie,
  • Konfiguracji opcji doręczenia w sobotę,
  • Wyboru spośród opcji: przesyłka kurierska inPost, przesyłka kurierska z doręczeniem do 12.00, przesyłka kurierska z doręczeniem do 17.00,
  • Automatycznego nadawania paczek i drukowania etykiet.

Zapraszamy do korzystania z automatycznej integracji z Kurierem InPost oraz zapoznania się z ofertą na przesyłki. Korzystanie z usług kurier InPost to m.in. atrakcyjna oferta cennikowa na dostawy paczek, szybkość realizacji, monitoring i śledzenie przesyłek, konkurencyjne stawki we wszytskich przedziałach wagowych.

Pamiętaj, że możliwości oraz koszty dostawy towaru znacząco wpływają na decyzje zakupowe podejmowane przez klientów w Twoim sklepie internetowym. Zapewnij swoim Klientom jak najwięcej możliwości dostarczenia paczek w atrakcyjnych cenach.

zobacz integrację z kurierem inpost w markecie aplikacji

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart