Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Integracja z kurierem TBA

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Integracja z serwisem usług kurierskich TBA - to nasza najnowsza funkcjonalność dostępna wśród integracji z firmami oferującymi obsługę paczek.

Integracja z serwisem usług kurierskich TBA - to nasza najnowsza funkcjonalność dostępna wśród integracji z firmami oferującymi obsługę paczek. TBA jest polską firmą kurierską, na rynku działającą już od 2004 roku. Specjalizuje się w ekspresowych przesyłkach, a także w obsłudze paczek z możliwością zastrzeżenia wybranej godziny odbioru.

Jeszcze więcej możliwości dostawy paczek

Jednym z najważniejszech warunków dobrej obsługi klienta w sklepie internetowym jest zaoferowanie klientom jak najwięcej możliwości wysyłki towaru, w możliwie jak najatrakcyjniejszych cenach. Liczy się cena oraz czas realizacji - wielu z klientów sklepów internetowych będzie skłonna zapłacić więcej za dostawę zamówienia, aby otrzymać je w maksymalnie krótkim czasie. W RedCart systematycznie powiększamy pulę dostępnych usług kurierskich na zasadzie gotowej integracji, aby zapewnić naszym klientom jak najwięcej możliwości wyboru dostępnych usług, a tym samym jakość obsługi zamówień na najwyższym poziomie.

Integracja z TBA

Do grona integracji z firami kurierskimi dołączyła właśnie TBA. Firma działająca na polskim rynku od 2004 i cechująca się wysoką jakością obsługi paczek oraz krótkimi terminami dostawy. Oferuje obsługę paczek z możliwością zastrzeżenia wybranej godziny odbioru. Możliwe jest więc wysłanie paczki, która dotrze do punktu docelowego następnego nia do godziny 12.00 lub 9.00. Specjalnością TBA są także ekspresowe przesyłki realizowane w ciągu tego samego dnia na terenie jednej aglomeracji miejskiej w ramach usługi Serwis Miejski.

Więcej na temat integracji z serwisem w markecie aplikacji RedCart

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart