Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Integracja z systemami magazynowo-księgowymi

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Wprowadziliśmy kolejne narzędzie, które umożliwią integrację sklepu z dowolnym systemem magazynowo-księgowym. To pierwszy etap zaawansowanego systemu pełnej automatycznej synchronizacji.

Wprowadzamy kolejną z zapowiadanych w ostatnich miesiącach zmian. <br/ >
Z dniem dzisiejszym wszystkie sklepy internetowe RedCart.pl wyposażone zostały w narzędzia umożliwiające integrację z dowolny systemem magazynowo-księgowym. To bardzo ważna informacja dla firm korzystających z takich programów jak np. Subiekt czy WF-Mag. Wprowadzona opcja pozwala na kontrolę stanów magazynowych i synchronizację sklepu internetowego z systemem magazynowym.

Doskonale znamy problemy wielu sklepów internetowych, w szczególności związane ze zgodnością stanów magazynowych bazy towarowej. Nowe rozwiązanie w sklepach RedCart jest odpowiedzią na potrzeby Sprzedawców. Synchronizacja sklepu z systemem magazynowo-księgowym pozwoli uniknąć sytuacji, w których sprzedany został towar, a fizycznie nie mamy go na magazynie.

Oprogramowanie sklepów RedCart.pl pozwala obecnie na eksport zamówień, a następnie jego ręczne wprowadzenie w programie magazynowo-księgowym. Półautomatyczny system integracyjny umożliwia stałą kontrolę bazy towarowej.

Rozwiązanie, jakie oddajemy do użytku naszym Klientom jest pierwszym etapem w pełni automatycznego systemu, który w czasie rzeczywistym będzie synchronizował bazę towarową sklepu z systemem magazynowym. Aplikacja będzie wykonywać za Ciebie wszystkie czynności związane z synchronizacją. Nowy, w pełni automatyczny system wkrótce dostępny będzie w ofercie RedCart.

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart