Strona główna Blog Social media

Jak zmienić język na FB i Messengerze?

Autor: Natalia Podgórska Kategoria: Social media

Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie, a powiązany z nim Messenger to najpopularniejszy komunikator.


Zakładając konto na Messengerze lub Facebooku logowanie po polsku odbywa się automatycznie, gdyż jest to uzależnione od tego, jaki język jest ustawiony w telefonie. A czy wiesz jak zmienić język na Facebooku? To banalnie proste. A czy umiesz zmienić język na Messengerze? Pokażemy ci jak to zrobić.

Jak zmienić język na Facebooku?


Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe lub dodać dodatkowy język do Facebooka, platforma zapewnia szczegółowe ustawienia języka i regionu, które są dostępne za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Zobacz jak prosto zmienić język na Facebooku w telefonie i komputerze.


Aby otworzyć menu ustawienia języka i regionu, wystarczy, że klikniesz na ikonkę strzałki w dół w prawym górnym rogu ekranu W tym rozwijanym menu wybierz „Ustawienia i prywatność”, a następnie „Język”.


Możesz tam zmienić ustawienie języka dla całego portalu, jak również edytować język, na który mają być tłumaczone strony i posty znajomych. Dodatkową, ciekawą opcją jest funkcja umożliwiająca publikowanie wersji statusu w wielu językach.

Facebook – twój tłumacz


Facebook automatycznie potrafi tłumaczyć dla ciebie język niektórych postów. Domyślnie konta polskie będą widzieć posty przetłumaczone na język polski. Jeśli chcesz, możesz zmienić ten język, a także uniemożliwić Facebookowi automatyczne tłumaczenie postów w wybranym języku w przyszłości.

Jak zmienić język w Messengerze?


Facebook i Messenger to aplikacje, które są ze sobą zintegrowane. Język Messengera to język Facebooka. Jak zmienić język na Messengerze? Aby zmienić język w tej aplikacji musisz zmienić ustawienia języka na swoim profilu Facebook.

Autor: Natalia Podgórska Kategoria: Social media
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Social media