OFERTA SPECJALNA! Sklep internetowy + baza produktów i automatyzacje w rewelacyjnie niskiej cenie. Umów się na rozmowę i poznaj szczegóły
Strona główna Blog Historie sukcesów

MyCart - biżuteria to najlepsza przyjaciółka kobiety

Autor: Natalia Podgórska Kategoria: Historie sukcesów

Sklep internetowy to przyszłość jak i teraźniejszość sprzedaży detalicznej, która bardzo dynamicznie się rozwija w kanale online.


Im dłużej będziesz zwlekać z rozwojem sprzedaży online tym większy dystans będziesz tracił do pozostałych, zwłaszcza do tych, którzy rozumieją jego potencjał i w niego bardzo mocno inwestują, bo doskonale rozumieją, że to jest przyszłość dla rozwoju biznesu i firmy!


- na podstawie rozmowy z P. Małgorzatą Fornalską - właścicielką hurtowni z biżuterią margobizuteria.plCo skłoniło Panią do założenia sklepu internetowego?


- Zanim podjęłam decyzję o spełnieniu marzenia o własnym sklepie, przez wiele lat pracowałam w sklepie stacjonarnym - branżę poznałam od podszewki. Najważniejszym powodem z mojej perspektywy dla którego wciąż warto założyć własny sklep internetowy jest szybkość rozwoju e-handlu w Polsce i na świecie - w dzisiejszych czasach, wszyscy kupują przez internet! Handel się zmienia i sprzedaż w internecie jest już nie tylko jego nieodłączną, ale i coraz ważniejszą częścią. Poza tym dla nas – czyli przedsiębiorców jest to możliwość uzyskania dostępu do nowego, większego rynku zbytu.

Rozpoczęcie handlu w sieci jest wygodne , proste i w stosunkowo przystępnej cenie – jest doskonałym dopełnieniem prowadzonej działalności!Skąd dowiedziała się Pani o platformie RedCart?


- Przeglądałam w internecie strony konkurencji. W pewnym momencie trafiłam na sklep, który zrobił na mnie ogrooooomne wrażenie - zjechałam na sam dół strony i dowiedziałam się, że za realizację odpowiedzialny jest RedCart. Zadzwoniłam na infolinie i zdecydowałam się o założeniu swojego sklepu internetowego.Czy testowała Pani inne platformy specjalizujące się w działalności sklepów internetowych?


- Nie, aczkolwiek przeglądając inne strony w internecie, nie znalazłam równie funkcjonalnych co RedCart.Czy był jakiś czynnik / argument, który zadecydował o wyborze RedCart?


- Chyba ten czynnik wizualny. Codziennie wchodząc na stronę mojego sklepu, czuję dumę. Ostatnio dokonałam lekkich zmian w jego kolorystyce i była to miłość od pierwszego spojrzenia.projekt banneru graficznego dla margobizuteria.plKtóre z narzędzi / funkcji wg. Pani opinii jest najbardziej funkcjonalnym w codziennej pracy?


- Obowiązkami w prowadzeniu firmy podzieliłam się z mężem i wychodzi na to, że prowadzenie e-sklepu jest naprawdę proste, ponieważ głównie sprzedaję i zarabiam. Ale z tego co wiem, mój mąż siedzi w statystykach – analizuje je i widać, że sprawia mu to wielką satysfakcję! 

Czy podczas realizacji zlecenia lub w trakcie funkcjonowania sklepu pojawiły się jakieś trudności / problemy?


Tak jak wspominałam, ostatnio odświeżyłam wygląd mojego sklepu – nie wystąpiły żadne większe problemy. Wiadomo, coś się zwiesiło ale biuro obsługi klienta od ręki załatwiło problem. Poza tym, ja wraz z Paniami z BOK-u dokonałam tych zmian – wszystko przez telefon ! One są niesamowite – zawsze życzliwe, a jakie cierpliwe! Czuje się bezpieczna, ponieważ mam pewność, że nie zostawiacie klienta na tak zwanym lodzie.Czy jest Pani zadowolona z decyzji o założeniu sklepu on-line?


Jestem wręcz przeszczęsliwa! Polecam każdemu przedsiębiorcy wejść w e-handel, jak i każdemu polecam RedCart!Podsumowanie


Przykład Pani Małgorzaty pokazuje, że każdy może przeskoczyć z offline do online, dzięki odpowiedniemu wsparciu ze strony dostawcy oprogramowania. Cieszymy się z każdego pojedynczego sukcesu naszych Klientów i trzymamy mocno kciuki za sklep margobizuteria.pl.


"Platforma e-commerce RedCart oferuje wiele funkcji usprawniające sprzedaż oraz bezpieczeństwo i wsparcie techniczne. Co ważne, aby prowadzić sklep na platformie RedCart, nie musisz zatrudniać programisty - oprogramowanie jest na tyle intuicyjne, że obsłuży je nawet osoba z niewielkim doświadczeniem lub bez doświadczenia w projektowaniu stron i zarządzaniu nimi. oferuje wiele funkcji, które usprawniają sprzedaż w Twoim sklepie internetowym. Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę RedCart jako partnera z którym rozpoczęcie, prowadzenie i rozwój e-sprzedaży jest “dziecinnie proste” !  ~ margobizuteria.pl
Poznaj więcej opinii na temat RedCart!

Autor: Natalia Podgórska Kategoria: Historie sukcesów
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Historie sukcesów