Strona główna Blog Historie sukcesów

MyCart - sklep dla kochających rozkosz

Autor: Natalia Podgórska Kategoria: Historie sukcesów

Do spełnienia marzeń o własnym biznesie czasem potrzebny jest impuls. Tak było w przypadku sklepu szpilkiwsypialni.pl, którego właścicielka jest wyjątkowa.


Przy tworzeniu własnego biznesu internetowego trzeba być wytrwałym w tym co się robi i nie należy się zrażać przeciwnościami, bo wszystko można dopracować jeżeli tylko się chce.


- na podstawie rozmowy z P. Mariolą Goc - właścicielką sklepu erotycznego szpilkiwsypialni.pl

Co skłoniło Panią do założenia sklepu internetowego?


Był to sposób na spełnienie marzeń o własnym biznesie, który odkładałam na później przez ostatnie 12 lat. Biorąc pod uwagę fakt, że dostępne są tanie rozwiązania i nie trzeba znać technicznych się na aspektach zakładania sklepu – można potraktować to jako dodatkową działalność.Skąd dowiedział/a się Pani o platformie RedCart


Czysty przypadek - przeglądając strony sklepów internetowych, trafiłam na projekt, który bardzo mi się spodobał. W dalszej kolejności odnalazłam informację, iż za jego wykonanie oraz oprogramowanie odpowiada firma RedCart - skontaktowałam się z przemiłą Panią z Waszego BOK-u i otworzyłam swój wymarzony sklep internetowy!Czy testowała Pani inne platformy specjalizujące się w działalności sklepów internetowych?


Nie testowałam. Moje koleżanki - zanim przeszły do Was, posiadały sklepy na innych platformach i nie do końca spełniały one ich oczekiwania.Czy był jakiś czynnik / argument, który zadecydował o wyborze RedCart?


Czynnik ludzki ! [śmiech] Tak jak powiedziałam - rozmowa z P. Kamilą z biura obsługi klienta przekonała mnie, iż decyzja o założeniu sklepu z RedCart będzie decyzją właściwą.Które z narzędzi / funkcji wg. Pana/ni opinii jest najbardziej funkcjonalnym w codziennej pracy?


Obecnie moim faworytem jest możliwość integracji z hurtowniami w ramach dropshippingu - mogę rozszerzyć asortyment sklepu o produkty, których nie mam fizycznie na stanie, a oferta mojego e-commerca w oczach klientów stała się o wiele atrakcyjniejsza.

Czy podczas realizacji zlecenia lub w trakcie funkcjonowania sklepu pojawiły się jakieś trudności / problemy?


W początkowym procesie założenia sklepu oczywiście, że drobne problemy występowały, aczkolwiek bez problemu zostały one rozwiązane. Oczywiście, dzięki pomocy Pań z BOK-u.Czy jest Pan/ni zadowolona z decyzji o założeniu sklepu on-line?


Oczywiście! W ostatnim czasie, nawet przedłużyłam umowę na kolejny rok prowadzenia sklepu na platformie RedCart. Bardzo, bardzo polecam wszystkim którzy się jeszcze zastanawiają.Podsumowanie


Pani Mariola jest wyjątkowo zdeterminowaną kobietą, która w swojej historii biznesu pokazuje, że można wszystko osiągnąć. Bardzo się cieszymy z sukcesu sklepu i jesteśmy pełni podziwu dla pasji z jaką właścicielka sklepu opowiada o swoich początkach. Mamy nadzieję, że kolejne lata upłyną pod znakiem jeszcze większego rozwoju w e-commerce, a popularność gadżetów erotycznych sprawi, że sklep szpilkiwsypialni.pl będzie odwiedzało miliony klientów! 
"RedCart to rozwiązanie, które świetnie nadaje się dla sklepu online. Ma ogromny potencjał, który można wykorzystać na wiele sposobów – oferuje mnóstwo praktycznych opcji pozwalających stworzyć sklep przyjazny dla kupujących. Obsługa klienta RedCart ujęła mnie swoim profesjonalizmem - kompetentna i ciągle dostępna, która zawsze udzieli rzetelnej pomocy w zakresie wiedzy o produkcie i zakupów na stronie sklepu. Jakość obsługi klienta internetowego jest ciągle podnoszona i możliwości wyboru opcji płatności i wysyłki są coraz szersze." ~ szpilkiwsypialni.pl


Poznaj więcej opinii na temat RedCart!

Autor: Natalia Podgórska Kategoria: Historie sukcesów
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Historie sukcesów