Strona główna Blog Integracje z hurtowniami

Nowy dostawca w RedCart: QOD Barber Shop

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami

Wartościami QOD Barber Shop jest przywracanie ducha i tradycji przeszłości. Inspirując się starymi technikami golenia i rytułałem gorących ręczników, stworzyliśmy unikalne produkty do codziennej pielęgnacji dla mężczyzn.

Wartościami QOD Barber Shop jest przywracanie ducha i tradycji przeszłości. Inspirując się starymi technikami golenia i rytułałem gorących ręczników, stworzyliśmy unikalne produkty do codziennej pielęgnacji dla mężczyzn. Zaowocowało to również tym, że posiadamy ponad 10 salonów w Brazylii, zbudowanych na pasji do starej szkoły fryzjerskiej. Nasze kosmetyki eksportujemy do ponad 50 krajów na świecie oraz jesteśmy obecni w ponad 3500 punktach sprzedaży w samej Brazylii.


Dywizą naszej marki jest "Bądź prawdziwy. Czyń dobro. Bądź szczery. Daj z siebie wszystko każdego dnia." Pomimo, że czasy się zmieniają, to, to co prawdziwe, klasyczne i trwałe, pozostaje. Klimat starych rytuałów gorących ręczników i golenia brzytwą, odnajdziesz w każdym z naszych kosmetyków, które kierujemy do barberów oraz mężczyzn ceniących sobie takie same wartości jak my.


Istotą QOD Barber Shop jest przekazanie całej naszej pasji do starej szkoły fryzjerskiej. Dlatego stworzyliśmy QOD Barber School, naszą szkołę fryzjerską, w której łączymy wysokiej jakości edukację ze środowiskiem sprzyjającym wymianie doświadczeń i wiedzy. Wiedzą i doświadczeniem dzielimy się podczas krótkoterminowych warsztatów i zajęć w salonach, a także podczas długoterminowych studiów edukujących nowe pokolenie wysokiej klasy barberów.


Dążąc do wyszkolenia profesjonalistów w zakładzie fryzjerskim na rynku pracy, nasi mistrzowie wprowadzają studentów w klasyczne techniki fryzjerskie i golenia, dzięki czemu każdy może zaoferować swoim przyszłym klientom doświadczenie starych cyrulików w prawdziwym klasycznym salonie fryzjerskim. Dzięki temu w Akademii QOD Barber Shop prowadzimy szkołę dla początkujących, praktyki podnoszące doświadczenie, treningi dla zaawansowanych fryzjerów oraz warsztaty praktyczne.


Kosmetyki QOD Barber Shop to fizyczny dowód naszych wartości. Cały czas rozwijamy gamę produktów, z których może skorzystać każdy mężczyzna oraz barber. To co zdecydowanie odróżnia naszą markę na rynku, to elegancki, klasyczny design, wysoka jakość i kultura przekazu naszych wartości, w każdym pojedynczym produkcie.


Na uwagę zasługują nasze zestawy prezentowe dla mężczyzn, które spełnią wszelkie oczekiwania wizualne i praktyczne. Każde zamówienie dla klienta jest ręcznie pakowane, z niezwykłą staranności i dbałością o bezpieczny transport.


Jeżeli chcesz jednoznacznie postawić na klasyczny zestaw męskich kosmetyków, to wybierz serię Custom System zawierającą ekstrakty z imbiru i bambusa. Zaś jeżeli poszukujesz trwałych i dających naturalny efekt, pomad do włosów, to także wybierzesz tą, która spełni Twoje potrzeby.


Wyjątkową uwagą cieszą się również nasze szampony na bazie ekstraktów piwa Stout i Weiss, co jest nie lada gratką dla fanów piw kraftowych w eleganckiej oprawie. Z kolei fani whiskey, także odnajdą jej jakość w naszych dwóch zestawach kosmetyków z czarnymi lub zielonymi etykietami. Wszystko po to, aby doświadczenie klasycznej szkoły fryzjerskiej możliwe było wszystkim męskimi zmysłami...


Zachęcając do współpracy naszych Partnerów w modelu dropshippingowym, zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów na stronie https://sklep.qodbarbershop.pl/ Z uwagi na prowadzoną politykę cenową, dbamy o utrzymanie cen na podobnym poziomie jak zaproponowane w oficjalnym sklepie polskiej dystrybucji. Mając to na uwadze, pragniemy na start zaproponować gwarantowaną marżę na poziomie 20% od sprzedanego produktu. Dotyczy to całej oferty kosmetyków. W przypadku miesięcznego obrotu na poziomie 10000 zł brutto, jesteśmy w stanie zaoferować dodatkowe 10% marży. Przy większych obrotach, możliwa negocjacja warunków na jeszcze korzystniejsze. W razie potrzeb służymy materiałami promocyjnymi i graficznymi z lokowanymi produktami marki QOD Barber Shop. Zdecydowanym atutem współpracy jest fakt, że jesteśmy oficjalnym i jedynym dystrybutorem marki QOD Barber Shop w Polsce i Europie Środkowej. Z kolei klient detaliczny, końcowy, może obecnie nabywać nasze produkty tylko online na https://sklep.qodbarbershop.pl/ oraz stacjonarnie w wybranych salonach barberskich w kraju.

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Integracje z hurtowniami