[DARMOWY WEBINAR] Jak skutecznie sprzedawać na Allegro? 24.07, 19:00 DOŁĄCZ
Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Nowy Panel administracyjny sklepu RedCart

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Czas rozpocząć proces wprowadzania zmian, które niedawno zapowiadaliśmy. Miło nam poinformować, że od dziś Klienci RedCart otrzymują nowe możliwości w zakresie administracji sklepem internetowym.

Mając na uwadze realny potrzeby użytkowników RedCart, a także zmieniające się oczekiwania estetyczne przygotowaliśmy zupełnie nową wersję Panelu administracyjnego dedykowanego dla sklepów internetowych RedCart. Głównymi założeniami podczas prac projektowych nad nowym Panelem administracyjnym było zwiększenie przejrzystości, czytelności, uproszczenie obsługi, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności.


Poznaj 10 powodów, dla których warto już dzisiaj przetestować działanie nowego Panelu administracyjnego.


1. Nowy Dashboard

Całkowicie zaprojektowany od nowa główny ekran dostępny zaraz po zalogowaniu do Panelu administracyjnego sklepu, zapewniający szybki wgląd do najważniejszych informacji statystycznych, w tym nowych raportów sprzedażowych, informacji statystycznych dotyczących konta sklepu internetowego (ilość produktów, ilość klientów, ilość subskrybentów) oraz aktualny stan salda w RedCart.


2. Zabezpieczenie HTTPS

Nowy Panel administracyjny RedCart jest jeszcze bardziej bezpieczny, dzięki temu, że został w pełni zabezpieczony szyfrowanym protokołem HTTPS.


3. Nowy edytor tekstowy

W sekcjach edycyjnym Panelu administracyjnego dodany został nowy edytor tekstowy. Nowa wersja zapewnia łatwiejszą obsługę przy zachowaniu najważniejszych funkcjonalności oraz pełną kompatybilność w zakresie wyświetlania wprowadzonych przez użytkownika zmian.4. Multi upload obrazków

Dodawanie wielu obrazów jednocześnie jest teraz możliwe z poziomu Panelu administracyjnego. Nowa wersja działa niezależnie od systemu operacyjnego, z którego korzysta użytkownik (Windows, iOS) oraz nie wymaga obsługi FLASH.


5. Wersja mobilna (RWD)

Wraz z nowym Panelem administracyjnym pojawiła się wersja mobilna (RWD), która umożliwia przeglądanie i zarządzanie częścią administracyjną sklepu internetowego na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

6. Uproszczone filtry i polecenia

Wszystkie sekcje, w których praca osoby administrującej sklep internetowy oparta jest na zbiorczym zaznaczaniu rekordów i wykonywaniu masowych akcji, została unowocześnione. Nowe filtry zostały uproszczone przez co zyskały na przejrzystości, przy pełnym zachowaniu ich funkcjonalności. Zupełnie nowy sposób wyświetlania masowych operacji ułatwia  ich wykonywanie i przyspiesza pracę.


7. Nowy ekran logowania

Nowy ekran logowania do Panelu administracyjnego, który stanowi teraz także nowy kanał komunikacyjny, za pośrednictwem którego przekazujemy istotne informacje dla Klientów RedCart.


8. Komunikaty i powiadomienia

Poszczególne sekcje nowego Panelu administracyjnego, opierające się na wprowadzaniu danych, zyskały nowy system komunikatów i powiadomień systemowych. Komunikaty są czytelne i widoczne, dzięki czemu na każdym etapie wprowadzania danych użytkownik otrzymuje precyzyjne informację na temat statusu prowadzonych przez niego prac.


9. Zintegrowany system płatności online

W nowej wersji administracyjnej zintegrowany został system płatności online PayU, który daje możliwość szybkiego i wygodnego opłacania usług RedCart oraz zasilania salda sklepu bezpośrednio z poziomu Panelu administracyjnego.


10. Szybszy i bardziej wydajny

Podczas prac projektowych nad nowym Panelem administracyjnym założyliśmy także zwiększenie wydajności oraz przyspieszenie działania poszczególnych sekcji administracyjnych. Nowa wersja Panelu administracyjnego to pierwszy z zaplanowanych przez nas etapów zmian. Niebawem pojawią się kolejne zmiany i nowe funkcjonalności.
Wszyscy użytkownicy sklepów internetowych RedCart mają możliwość już teraz przetestować działanie nowego Panelu administracyjnego, klikając w przycisk po prawej stronie ekranu PRZEJDŹ NA NOWY PANEL. W dowolnym momencie możliwy będzie powrót do poprzedniej wersji.Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart