Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Okno pop-up: efektywne narzędzie sprzedaży

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Wyskakujące okno pop-up to efektywne narzędzie sprzedaży w sklepie internetowym. Poznaj wszystkie możliwości w konfiguracji pup-up w sklepie RedCart.

wyskakujące okno popup

Okno pop-up: efektywne narzędzie sprzedaży.

Pod nazwą pop-up kryje się specjalny box informacyjny, który pojawi się w momencie odwiedzin Twojego sklepu przez użytkownika. Jego zadaniem jest zachęcenie klienta do aktywności oraz zwrócenie uwagi na specjalne treści, takie jak promocja, wyprzedaż sezonowa, zaproszenie do subskrypcji newslettera w zamian za zniżkę. Posiadając sklep na platformie RedCart wyposażony w maskę graficzną w standardzie v4, masz możliwość korzystania z zaawansowanych funkcjonalności w konfiguracji wyskakującego okienka pop-up. Zwiększ konwersję i sprzedaż w swoim sklepie, wykorzystując potencjał narzędzia, jakim jest pop-up.

Właściciele sklepów na platformie RedCart, w tym posiadający indywidualną maskę graficzną w standardzie v4, korzystać mogą z wielu nowoczesnych narzędzi mających na celu zwiększenie konwersji w sklepie. Do jednych z efektywniejszych i częściej wykorzystywanych należy wyskakujące okienko pop-up – czyli specjalny box, za pomocą którego komunikować można specjalne treści oraz zachęcać klientów do aktywności w sklepie.

PAMIĘTAJ:

Wyskakujące okienko pop-up to specjalny box, pojawiający się przed oczami klienta w dowolnym momencie aktywności w sklepie internetowym. Jest doskonałym narzędziem służącym do komunikowania specjalnych treści oraz aktywowania klientów do działania. Wykorzystaj okienko pop-up, aby zachęcić do subskrypcji newslettera, poinformuj klientów o nowościach w sklepie, zachęć do korzystania z promocji. Zwiększ spzredaż w swoim sklepie wykorzystując porencjał narzędzia, jakim jest pop-up.


Jak wykorzystać pop-up w sklepie internetowym, aby zwiększyć sprzedaż?

Tak jak już zostało to wspomniane, okienko pop-up zostało stworzone z myślą o widocznym zakomunikowaniu ważnych treści i akcji specjalnych, w odpowiednim momencie aktywności użytkownika w sklepie. Jednymi z najczęściej spotykanych zastosowań jest wykorzystywanie okienka pop-up do:

 • Zaproszenie do subskrypcji newslettera w zamian za zniżkę na zakup w sklepie,
 • Zaproszenie do skorzystania z promocji i akcji specjalnej,
 • Poinformowanie o nowym asortymencie w sklepie,
 • Zachęcenie do zakupu produktu komplementarnego.


Nowe możliwości okienka pop-up w sklepie RedCart.


Nie tylko na stronie głównej.

Jednym z częstszych zastosowań okienka pop-up jest zaproszenie do subskrypcji newslettera zaraz po wejściu klienta w witrynę sklepu, jednak na tym z pewnością nie kończą się możliwości tego narzędzia. Konfigurując ustawienia okienka pup-up w sklepie RedCart, masz możliwość ustawienia, aby okno pojawiało się:

 • Na każdej podstronie sklepu,
 • Na karcie produktu,
 • Na stronach kategorii – z możliwością wyselekcjonowania i dodania określonych kategorii produktowych.

PAMIĘTAJ:

W sklepie RedCart masz możliwość konfiguracji ustawień związanych z pojawieniem się okienka pup-up: m.in. ustaw czas wyświetlania oraz dokładne podstrony, na których ma się pojawić podczas odwiedzin klienta.

wyskakujące okno popup


Możesz skonfigurować także:

 • Sposób pojawiania się okna pup-up,
 • Czas wyświetlania się okienka,
 • Szerokość okienka,
 • Możliwość uruchomienia okienka po wyjechaniu myszką poza obszar strony.

WAŻNE:

Wyskakujące okienko pup-up to tylko jedno z wielu narzędzi zwiększania sprzedaży, jakimi dysponujesz w sklepie RedCart. Zapoznaj się z funkcjonalnościami marketingowymi, jakie oferuje sklep na oprogramowaniu RedCart oraz indywidualna maska graficzna v4.

Poznaj możliwości maski graficznej v4


Jak skonfigurować okienko popu-up w sklepie RedCart?

W panelu administracyjnym sklepu RedCart masz możliwość szybkiego i łatwego uruchomienia okna pop-up oraz konfiguracji jego najważniejszych funkcji. W celu włączenia narzędzia:

 • Przejdź do zakładki wygląd w panelu administracyjnym swojego sklepu i z rozwijanej listy wybierz pozycję "okna pop-up",
 • Kliknij przycisk dodaj w celu stworzenia i edycji nowego okna pop-up,
 • Nazwij nowe okno oraz dokonaj podstawowych konfiguracji związanych z ustawieniem: czasem oraz miejscem wyświetlania, sposobem wyświetlania,
 • Przejdź do pola treść w boxie aby edytować wygląd okna pop-up. Do dyspozycji masz także gotowe znaczniki pozwalające zamieścić formularz newslettera oraz formularz wysyłki zapisanego koszyka.
Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart