Strona główna Blog Dropshipping

Pomysł na e-sklep: handluj gadżetami i prezentami

Autor: RedCart Kategoria: Dropshipping

Jeżeli szukasz pomysłu na dochodowy biznes, który jednocześnie da Ci dużo satysfakcji, pozwoli na wykorzystanie kreatywnych pomysłów i kontakt z ciekawym asortymentem, zwróć uwagę na ciągle rozwijającą się branżę gadżetów i nietypowych prezentów.

gadżety redcart sklep internetowy handlosfera zakupy pomysł na sklep

Jeżeli szukasz pomysłu ma dochodowy biznes, który jednocześnie da Ci dużo satysfakcji, pozwoli na wykorzystanie kreatywnych pomysłów i kontakt z ciekawym asortymentem, zwróć uwagę na ciągle rozwijającą się branżę gadżetów i nietypowych prezentów.

ZRÓB TO NA SWÓJ SPOSÓB

Możliwości są naprawdę duże, bo gadżetowy asortyment jest bardzo zróżnicowany – od gadżetów imprezowych, przez romantyczne ale jednocześnie niebanalne upominki, produkty dla koneserów mocniejszych i lżejszych trunków, po prezenty dla młodych rodziców i noworodków. Od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na szeroki profil, czy stworzysz osobny sklep tematyczny, a może uzupełnisz swoją aktualną ofertę o pasujące do niej produkty. 

gadżety redcart sklep internetowy handlosfera zakupy pomysł na sklep

Wspomniana różnorodność sprawia, że jesteś w stanie stworzyć sklep o unikalnym charakterze, który pokochają Twoi Klienci.

WYKORZYSTAJ ATUTY BRANŻY

Atutami ryku gadżetów są: wysoka marża, pozwalająca na prowadzenie dodatkowych akcji promocyjnych bez straty zysku oraz bardzo niski odsetek zwrotów towaru. Jeżeli kiedykolwiek handlowałeś w sieci odzieżą lub obuwiem, wiesz jak dużo zajmuje to czasu i ile kapitału pochłania. Gadżety to temat lekki i przyjemny, gdyż łatwo przykuwają uwagę i dobrze promują się w mediach społecznościowych, jeżeli tylko pokażesz je w ciekawy sposób.

Ponieważ prezenty w handlu internetowym wymagają specjalnego traktowania, należy wybrać dostawcę, który ma doświadczenie i krótko mówiąc, wie co robi. Jest to szczególnie ważne w kontekście dropshippingu, gdzie większość prezentowych zamówień z Twojego sklepu będzie wysłanych do obdarowanych z pominięciem Twojej osoby. Na barkach producenta/hurtownika spoczywa odpowiedzialność za dobry produkt, solidne pakowanie i możliwie najkrótszy czas wysyłki towaru. Jeśli dostawca naprawdę dba o powyższe, to Twój klient będzie zadowolony, a zadowolenie klienta jest pierwszym krokiem do zdobycia jego zaufania i lojalności.

gadżety redcart sklep internetowy handlosfera zakupy pomysł na sklep

OKAZJE BUDUJĄ SPRZEDAŻ

W branży gadżetów okazji nie brakuje. Okres przedświąteczny to prawdziwe szaleństwo, którego pierwsze oznaki pojawiają się już z początkiem września, a grudzień dosłownie przyprawia o zawrót głowy. Mówiąc wprost – zimą nie wypoczniesz. Początek roku przywita Cię Dniem Babci, Dziadka, Walentynkami, Dniem Kobiet i zyskującym coraz większą popularność Dniem Mężczyzny.

gadżety redcart sklep internetowy handlosfera zakupy pomysł na sklep

Tuż po Wielkanocy szykuj się na Dzień Matki, Ojca, a następnie Dzień Dziecka. Wakacje to z kolei sezon gadżeciarskich wieczorów kawalerskich i panieńskich, po których (jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem) następują pełne prezentów śluby, wesela i pępkowe.

gadżety redcart sklep internetowy handlosfera zakupy pomysł na sklep

Dzień Chłopaka u schyłku lata oznacza, że możesz powoli szykować się do kolejnych świąt Bożego Narodzenia z uwzględnieniem mikołajkowego preludium, oczywiście. Nie zapomnij też o urodzinach, imieninach i rocznicach – tych w ciągu roku jest bez liku.

gadżety redcart sklep internetowy handlosfera zakupy pomysł na sklep

Handlując gadżetami poznasz też święta i okazje, o których mogłeś nigdy wcześniej nie słyszeć – jak obchodzony 12 kwietnia dzień czekolady czy dzień liczby Pi (14 marca). Na każde z tych świąt znajdzie się fajny prezent.

gadżety redcart sklep internetowy handlosfera zakupy pomysł na sklep

 WYKORZYSTAJ MOC INTEGRACJI I DROPSHIPPINGU

Popularność dropshippingu rośnie. I nie bez przyczyny, bo taki model sprzedaży to korzyści, obok których ciężko przejść obojętnie:

- nie musisz utrzymywać magazynu;

- nie mrozisz kapitału w towarze, który zalega na półkach;

- skupiasz się na tym, co w handlu najważniejsze – na promocji, sprzedaży i zyskach;

- za towar płacisz dopiero po tym, jak go sprzedasz, opłacając wygodną fakturę zbiorczą.

Dzięki integracji sklepu RedCart z hurtownią Handlosfera.pl handel gadżetami możesz zacząć praktycznie od ręki. Wystarczy, że założysz sklep, zarejestrujesz się w hurtowni i za pomocą wbudowanej integracji pobierzesz wybrane produkty do sklepu.

Skoro dochodowy biznes możesz uruchomić przy niewielkim nakładzie czasu, pracy i praktycznie bez angażowania środków finansowych, to na co czekasz? Działaj, zanim Inni przejdą przez Mur! ;)

Autor: RedCart Kategoria: Dropshipping
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Dropshipping