Strona główna Blog Co nowego w RedCart

RASE - innowacyjny system wyszukiwania produktów w sklepach RedCart

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Przedstawiamy RASE - rewolucyjny system wyszukiwania produktów w sklepach internetowych. To innowacyjne rozwiązanie dostępne wyłącznie w sklepach internetowych RedCart.

RASE (RedCart Advanced Search Engine) to rewolucyjny system wyszukiwania produktów w obrębie sklepu internetowego oraz innowacyjne podejście do sposobu prezentacji wyników wyszukiwania. RASE to zaawansowany algorytm wyszukiwania danych opracowany przez RedCart w oparciu o zasady działania sklepów internetowych.


Podczas tworzenia systemu wyszukiwania danych głównym założeniem była szybkość działania oraz precyzyjne wyniki wyszukiwania - cele zrealizowane zostały w 100%!


Wyniki wyszukiwania prezentowane są natychmiast! Również przeglądanie kolejnych stron wyników odbywa się błyskawicznie, bez konieczności oczekiwania na zawartość wczytywanej strony oraz bez względu na ilość prezentowanych wyników wyszukiwania. Zastosowanie innowacyjnych technologii pozwoliło na kilkukrotne zwiększenie wydajności mechanizmu wyszukiwania.System RASE posiada funkcję zawężania wyników wyszukiwania w obrębie drzewa kategorii sklepu internetowego wraz z informacją o dokładnej ilości wyszukanych produktów, dzięki czemu oferta prezentowana jest klientom sklepu w sposób precyzyjny. RASE posiada możliwość przeszukiwania szczegółowych parametrów produktu, jak opcje (cechy), szablony produktów, a także umożliwia ograniczenie wyników wyszukiwania w obrębie producentów lub przedziałów cenowych.


RASE współpracuje z mechanizmem inteligentnego wyszukiwania, który prezentuje produkty już w momencie wprowadzania słowa w wyszukiwarce sklepu.


Nowy sposób szybkiego wyszukiwania produktów RASE jest domyślnie nieaktywny. W celu aktywacji należy przejść do zakładki USTAWIENIA - USTAWIENIA KOMPONENTÓW - SZUKAJ PRODUKTU i zaznaczyć opcję "Włącz system szybkiego wyszukiwania RASE (RedCart Advanced Search Engine)".

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart