Strona główna Blog Integracje z hurtowniami

RedCart i Eroplace mają dla Ciebie kuszącą propozycję!

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami

Daj się skusić naszą nową promocją! Jeśli wkrótce kończy Ci się bezpłatny okres testowy i nie masz pomysłu w jakiej branży powinien działać Twój sklep, skorzystaj z trwającej 14 dni promocji RedCart wraz hurtownią Eroplace.

Hurtownia Eroplace to największa w Polsce internetowa hurtownia z asortymentem dla dorosłych. Jest dystrybutorem znanych marek takich jak Obsessive, Tenga, Fleshlight, JimmyJane, Bswish czy Happy Rabbit. Jako bezpośredni dystrybutor hurtownia może zaproponować nalepsze ceny na każdy produkt z osobna.

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu, dostosowaniu do potrzeb Klientów a także cierpliwemu budowaniu biznesu, Eroplace stała się jednym z najchętniej wybieranych hurtowni wśród właścicieli sklepów internetowych.

Właśnie dlatego dla wszystkich jeszcze nieaktywnych sklepów internetowych, które obecnie testują oprogramowanie RedCart przygotowaliśmy specjalną promocję, która będzie trwała od 14 do 28 lutego.

Jeśli właśnie teraz, lub w najbliższych dniach kończy Ci się bezpłatny czas testowy, a chciałbyś prowadzić sklep internetowy w branży erotycznej, skorzystaj z promocji przygotowanej przez RedCart. Zyskasz w ten sposób nie tylko nowoczesny sklep internetowy w promocyjnej cenie, ale także gotową integrację z hurtownią na cały rok!

 
Załóż zatem swój kuszący sklep internetowy korzystając z promocyjnego pakietu GOLD wraz z gotową integracją z hurtownią Eroplace w cenie 1275 zł netto (zamiast 1500 zł netto) za rok!

Jeśli jednak szukasz czegoś więcej, to skorzystaj z oferty pakietu GOLD wraz z szatą graficzną BASIC i gotową integracją z Eroplace w cenie 2050 zł netto (zamiast 2700 zł netto) za 12 miesięcy.

Gotowa integracja zapewni Ci dostęp do ponad 3 tysięcy produktów spośród 50 wiodących marek oferujących asortyment z branży erotycznej. Dodatkowo, hurtownia erotyczna Eroplace proponuje swoją współpracę w modelu Dropshippingu. Rozbudowany system współpracy w tym modelu pozwoli stworzyć nowocześnie prosperujący e-biznes. Każdy Klient integrujący się z hurtownią Eroplace otrzymuje w pełni profesjonalne zdjęcia, filmy a także opisy w języku polskim pełnej gamy produktów z poszczególnych kategorii.

Hurtownia Eroplace gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów.

Aktywuj swój sklep do końca lutego by skorzystać z naszej promocji i stworzyć kuszacy sklep internetowy.Dodatkowe pytania na temat współpracy Eroplace w modelu Dropshipping prosimy kierować na poniższe adresy, obecne w zakładce Kontakt:

Dział Zamówień : 
hurtownia@eroplace.pl
tel. +48(32)4453641    

Dział Dropshippingu : 
radoslaw.ociepka@eroplace.pl
kom. +48 600 87 69 37


Dodatkowe informacje dotyczące współpracy z hurtownią erotyczną Eroplace dostępne są na stronie dystrybutora w dziale WSPÓŁPRACA Z NAMI 

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Integracje z hurtowniami