Strona główna Blog Co nowego w RedCart

RedCart partnerem technologicznym Action SA

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Platforma sklepowa RedCart wprowadza automatyczną integrację z Action S.A. Wszyscy kontrahenci firmy Action mogą odtąd uruchamiać sklepy internetowe wykorzystując do tego oprogramowanie RedCart.

Platforma sklepowa RedCart wprowadza automatyczną integrację z Action S.A. Wszyscy kontrahenci firmy Action mogą odtąd uruchamiać sklepy internetowe wykorzystując do tego oprogramowanie RedCart.

RedCart konsekwentnie realizuje strategię rozwoju integracji z hurtowniami i dystrybutorami, dostarczając dzięki temu swoim Klientom dostęp do unikalnych produktów, od najlepszych dostawców. W wyniku podpisanej umowy do grona strategicznych Partnerów RedCart dołączyła firma Action S.A.

Action S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD/GSM w Polsce, a także dystrybutor VAD (Action Business Center) oraz znaczący producent sprzętu komputerowego IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), Activejet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne).

Obsługa sprzedaży na takich platformach jak Allegro przy jednoczesnym sprawnym prowadzeniu handlu we własnym e-sklepie to często duże wyzwanie. Dzięki współpracy Action z RedCart proces ten może być dużo bardziej efektywny, bo oparty na dwukierunkowej integracji systemów obu firm.

Szukaliśmy rozwiązania do e-commerce, które ułatwi pracę i zagwarantuje oszczędność czasu naszym klientom. Dzięki wypracowanej ofercie ze spółką RedCart jest to dziś możliwe. I co bardzo ważne, nasi klienci pierwszy rok mogą pracować w nowym modelu sprzedaży na preferencyjnych warunkach cenowych.

Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Sprzedaży w ACTION S.A. Paweł Kopycki

RedCart to kompleksowa platforma oprogramowania do zakładania i prowadzenia sklepów internetowych w modelu SaaS, czyli oprogramowania w roli usługi, co umożliwia łatwe rozpoczęcie biznesu e-commerce jego użytkownikom.

Dla obecnych i przyszłych klientów Action S.A. przygotowaliśmy dwa pakiety abonamentowe, rozliczane w oparciu o prowizję od sprzedaży lub stałą miesięczną opłatę abonamentową oraz dwa pakiety dedykowane z wliczonym kosztem abonamentu. Pierwszy z nich, Silver zawiera podstawowy zakres funkcjonalności e-commerce. Natomiast drugi, Diamond to rozwiązanie dla bardziej wymagających, oczekujących jeszcze większego wsparcia ze strony RedCart

CEO & Co-Founder w RedCart.pl Dariusz Januszkiewicz

Integracja Action z platformą RedCart daje jej partnerom łatwy dostęp do klientów ostatecznych, pełną obsługę wysyłki towaru z centrum logistycznego dystrybutora (droppshipping) i możliwość pozyskania nowych klientów w oparciu o portfolio e-sklepów współpracujących z firmą RedCart.Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart