Strona główna Blog Co nowego w RedCart

RedCart z systemem własnych płatności elektronicznych!

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Od teraz wszyscy Klienci skorzystać mogą z wewnętrznego systemu bezpiecznych płatności elektronicznych RedCart. Najważniejsze zalety rozwiązania to wygoda, niska prowizja oraz brak formalności.


Od teraz wszyscy Klienci skorzystać mogą z wewnętrznego systemu bezpiecznych płatności elektronicznych RedCart. Najważniejsze zalety rozwiązania to wygoda, niska prowizja oraz brak formalności.

Wewnętrzy system płatności elektronicznych - płatności RedCart - to użyteczne narzędzie dla właścicieli sklepów internetowych, które na celu ma m.in ograniczenie formalności oraz kosztów związanych z obsługą transakcji w sklepie. Do jego największych zalet zaliczyć należy:

  • Niską prowizję na poziomie 1,68% oraz brak ukrytych kosztów: jedyna opłata to prowizja ponoszona za zrealizowane transakcje;
  • Bezpieczeństwo, jakie gwarantuje jeden z najlepszych operatorów płatności na rynku;
  • Minimum formalności: umowę z operatorem zawiera się poprzez wypełnienie krótkiego formularza w panelu sklepu;
  • Możliwość korzystania ze wszystkich najpopularniejszych form płatności, w tym szybkie przelewy we wszystkich najważniejszych bankach w Polsce.

System bezpiecznych płatności RedCart można przetestować darmowo. Gwarantuje on właścicielom sklepów wygodę i oszczędność czasu dzięki temu, że każda płatność wpływa na konto osobno oraz w pełnej wysokości wraz z danymi płatnika, a prowizja za płatności płacona jest dopiero na końcu miesiąca na podstawie faktury. Nie jest więc już konieczne rozksięgowywanie przelewów zbiorczych czy proszenie Klienta o podanie numeru konta przy zwrocie środków.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami przelewów elektronicznych RedCart.Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart