Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Rusza konkurs "RedCart szuka e-talentów!"

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Interesujesz się branżą e-commerce? Rozpoczynasz studia i szukasz ciekawej pracy? Dołącz do Redcart.pl, zyskaj wiedzę i doświadczenie, a po rocznym stażu … pracę !

Interesujesz się branżą e-commerce? Rozpoczynasz studia i szukasz ciekawej pracy? Dołącz do Redcart.pl, zyskaj wiedzę i doświadczenie, a po rocznym stażu … pracę !

RedCart.pl wspólnie z partnerem merytorycznym Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego, poszukuje młodych e-talentów, czyli tegorocznych maturzystów, którzy interesują się szeroko pojętą tematyką e-handlu, informatyki, programowania i grafiki.

Celem konkursu "RedCart.pl szuka e-talentów" jest umożliwienie młodym osobom płatnej praktyki zawodowej z możliwością późniejszego zatrudnienia. Nagrodą jest roczny płatny staż w firmie RedCart w dziale Techniczno-Graficznym, podczas którego stażysta nabędzie cenne doświadczenie i wiedzę od specjalistów z branży e-commerce.

Jak można zgłosić swoją kandydaturę?

Do 11 lipca br. przyjmowane będą zapisy do I etapu konkursu, czyli ogólnego testu z e-wiedzy. Wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny http://redcart.pl/work/register/ oraz podczas testu wykazać się wiedzą z branży e-commerce, technologii i grafiki.

Następnie osoby, które uzyskają największą liczbę punktów zostaną zaproszone do II etapu, jakim jest spotkanie i rozmowa z komisją rekrutacyjną. To szansa by zaprezentować swoją osobę i kreatywnie przekonać jury, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do ekipy RedCart. Zarówno I i II etap konkursu, jaki i późniejszy staż, odbędą się w siedzibie Partnera Merytorycznego konkursu, czyli w Dolnośląskim Parku Technologicznym.

Masz e-talent? Zgłoś się do konkursu, zaplanuj swoja karierę i dołącz do RedCart!
Partner merytoryczny: Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Dolnośląski Park Technologiczny

Patronat medialny: Telewizja Wałbrzych, walbrzych24.com, doba.pl, ecommerce.edu.pl

Patronat: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

 

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart