[DARMOWY WEBINAR] Jak skutecznie sprzedawać na Allegro? 24.07, 19:00 DOŁĄCZ
Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Specjalna #TarczaBiznesowa dla przedsiębiorców od RedCart

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Tarcza Biznesowa RedCart, to świetne rozwiązanie, dzięki któremu zniwelujesz część strat, odbudujesz swój biznes oraz zabezpieczysz się przed narastającymi zagrożeniami biznesowymi, które przynosi pandemia.

Właściciele małych i dużych firm z dnia na dzień coraz bardziej odczuwają skutki biznesowe związane z koronawirusem. Aby nie dopuścić do upadłości waszych przedsiębiorstw, nasza firma przygotowała realne wsparcie dla firm, w ramach którego za symboliczną złotówkę dajemy możliwość rozpoczęcia sprzedaży internetowej właścicielom biznesów stacjonarnych, dotkniętych skutkami obecnej sytuacji gospodarczej. 


#TarczaBiznesowa RedCart

Tarcza Biznesowa RedCart, to świetne rozwiązanie, dzięki któremu zniwelujesz część strat, odbudujesz swój biznes oraz zabezpieczysz się przed narastającymi zagrożeniami biznesowymi, które przynosi pandemia. Za symboliczną złotówkę dajemy możliwość rozpoczęcia sprzedaży internetowej właścicielom biznesów stacjonarnych, dotkniętych skutkami obecnej sytuacji gospodarczej. Skorzystać z nij mogą m.in restauracje, biura podróży, salony urody, salony fryzjerskie i wiele innych branż, które do tej pory nie prowadziły sprzedaży online.

Otrzymujesz od nas gotowy sklep internetowy za symboliczną złotówkę, dzięki któremu Twoja firma może znowu zarabiać. Sklep tworzymy już w 24 godziny wraz z gotowymi do sprzedaży produktami. Jeśli boisz się założyć sklep online, nie masz doświadczenia ani nikogo z kim mógłbyś skonsultować decyzje związane z prowadzeniem sklepu, nie martw się! Nasz zespół specjalistów podpowie Ci jak wejść do świata e-commerce. Do Twojej dyspozycji będą również bezpłatne konsultacje online oraz grupa wsparcia dla sprzedawców.

#TarczaBiznesowa RedCart to realne wsparcie dla firm, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Za symboliczną złotówkę dajemy możliwość rozpoczęcia sprzedaży w Internecie właścicielom biznesów stacjonarnych, dotkniętych skutkami obecnej sytuacji gospodarczej. Skorzystać z niej mogą m.in restauratorzy, biura podróży, studia urody, salony fryzjerskie oraz inne branże handlowe czy usługowe, które do tej pory nie prowadziły sprzedaży online. Liczymy, że dzięki naszej pomocy firmom uda się zniwelować część strat oraz zabezpieczyć się przed narastającymi zagrożeniami biznesowymi, które przynosi pandemia

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w RedCart.pl Tomasz Cincio

Zwróć uwagę, że rejestracja jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Możesz przez 14 dni zupełnie za darmo testować wszystkie funkcje RedCart. Całkowity koszt prowadzenia sklepu to symboliczna złotówka (1zł). Promocyjna opłata umożliwia korzystanie z usługi sklepu internetowego do 30.09.2020. Umowa zawierana jest w formie elektronicznej poprzez akceptację regulaminu usług, regulaminu promocji Rescue oraz polityki prywatności RedCart. Dodatkowym atutem naszej tarczy biznesowej jest fakt, iż nie naliczamy prowizji oraz opłat od sprzedaży. Nie pobieramy również innych ukrytych opłat. Jeśli prowadzisz działalność nierejestrowaną, również możesz zacząć sprzedawać online i korzystać z naszej tarczy.

Nie czekaj! Przenieś biznes do Internetu już teraz. W ramach pakietu antykryzysowego otrzymujesz własny sklep internetowy oraz dostęp do milionów gotowych produktów w dropshippingu, które możesz sprzedawać także w takich serwisach jak Allegro, eBay, Empik itp. Nie zwlekaj z decyzją, gdyż każdy kolejny dzień bezczynności generuje straty. Możesz to zmienić! 25 000 produktów, 3 administratorów sklepu, 0% prowizji od sprzedaży i dwustronna integracja z Allegro.

Podoba Ci się nasz pomysł? Wchodzisz w to? Podziel się informacją o #TarczyBiznesowej RedCart z rodziną i znajomymi. Razem możemy odbudować Wasze firmy.

Więcej informacji na stronie internetowej
https://redcart.pl/tarcza-antykryzysowaAutor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart