Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Szkolenie "Jak prowadzić i promować sklep internetowy"

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

20 listopada 2010 odbędzie się kolejne już szkolenie poświęcone promocji i reklamie sklepu internetowego. Wszystkie osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę, zapraszamy do udziału w warsztatach szkoleniowych.

Z przyjemnością informujemy, że dnia 20 listopada 2010r. (sobota) w siedzibie naszej firmy t.j. w Szczawnie Zdroju (2km od Wałbrzycha, 60km od Wrocławia) odbędzie się kolejne już dedykowane szkolenie z zakresu promocji i e-marketingu.

Szkolenie "Jak prowadzić i promować sklep internetowy" to cały dzień poświęcony zagadnieniom z e-handlu. Od podstaw, do coraz bardziej zaawansowanych zagadnień, podzielimy się naszą wiedzą i dostarczymy odpowiedzi na pytania:

- jak zarabiać na sklepie internetowym?
- co decyduje o sukcesie w e-commerce?
- jak skutecznie promować sklep internetowy?
- jak poradzić sobie z konkurencją cenową?
- jak zwiększyć atrakcyjność sklepu internetowego?

Warsztaty szkoleniowe prowadzone będą pod kątem promocji sklepu internetowego i odpowiedniego przygotowania się do sprzedaży świątecznej, która niebawem się rozpoczyna.

Platforma sklepów internetowych RedCart.pl
Szczawieńska 2
Szczawno Zdrój


Data szkolenia: 20 listopada 2010
Godzina rozpoczęcia: 10:00

Zapisy na szkolenie przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. 607-52-13-14 lub 22 22 82 114 oraz drogą elektroniczną wysyłając informacje poprzez formularz kontaktowy. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

Zapraszamy do udziału,
Zespół RedCart.pl

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart