Integracja z hurtownią dropshipping Staviori

Integracja z hurtownią dropshipping Staviori

Wyłączny dystrybutor włoskiej marki biżuterii Staviori. Prowadzi sprzedaż hurtową oraz dropshipping.

Dropshipping

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności

O hurtowni

Hurtownia Internetowa biżuterii dostępna pod adresem www.staviori.eu jest wyłącznym dystrybutorem włoskiej marki Staviori®. Od początku działalności podstawą naszego funkcjonowania są partnerskie relacje z Klientami oraz przeświadczenie, że najważniejsza jest jakość i oryginalność oferowanych przez nas produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo wybór ponad 1000 unikatowych modeli biżuterii złotej i srebrnej.
Będzie nam miło współpracować również z Państwem, zapewniając szeroki asortyment i partnerską współpracę. Oferujemy współpracę w hurcie, jak i w dropshippingu. Dzięki temu mogą Państwa wybrać program współpracy idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.

Oferta
Oferujemy wyłącznie pełnowartościowe i oryginalne produkty renomowanej marki: STAVIORI®, co stanowi odpowiedź na oczekiwania nowoczesnych klientów, dbających o siebie i świadomie wybierających produkty dostosowane do swojego indywidualnego stylu.

Zatowarowanie
Hurtowania Staviori.eu udostępnia pliki do integracji z ofertą. Nie jest wymagane zatowarowanie.

Zasady współpracy
W celu nawiązania współpracy z hurtownią należy zarejestrować się wysyłając maila o chęci współpracy: hurt@staviori.eu. Hurtownia zastrzega sobie prawo do wyboru sklepów, z którymi nawiąże współpracę. Po zawarciu umowy dystrybucyjnej – uzyskają Państwo dostęp do hurtowni i plików do integracji z naszą ofertą. Adres strony internetowej hurtowni: www.staviori.eu

Tagi

#Biżuteria#Pierścionki#Złoto#Srebro#Diamenty#Dropshipping

Informacje