Strona główna Blog Co nowego w RedCart

5 powodów dla których warto dzierżawić oprogramowanie sklepu

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Sklep na własność? To częsty pomysł sprzedawców zainteresowanych rozpoczęciem działalności w postaci sklepu online. Oto 5 powodów dla których warto dzierżawić oprogramowanie sklepu niż kupować go na własność!

Sklep na własność to częsty pomysł sprzedawców, zainteresowanych rozpoczęciem działalności w postaci sklepu online. Nie dla każdego jest to jednak rozwiązanie idealne. Poznaj z nami, 5 powodów, które sprawiają, że lepiej jest dzierżawić oprogramowanie sklepu, niż kupować go na własność!

Na czym polega dzierżawa sklepu?

Dzierżawienie sklepu internetowego to nic innego, jak wykupienie dostępu do wszystkich narzędzi, opcji i funkcjonalności. Wykupienie abonamentu jest szczególnie zalecane dla osób, które posiadają ograniczone finanse, lub chcą szybko otworzyć e-sklep. Opcji dostępnych na rynku jest wiele, dlatego zobacz, co zyskasz dzierżawiąc sklep, a nie kupując go na własność.


Dzierżawa oprogramowania sklepu internetowego RedCart

Oto 5 powodów dla których warto dzierżawić oprogramowanie sklepu:

1. Oszczędność

Rozpoczęcie działalności w branży e-commerce generuje koszty, których być może się obawiasz. Podejmując decyzję o dzierżawie platformy sprzedażowej, będziesz mógł je zmniejszyć, gdyż płacąc jeden abonament, otrzymasz pełen pakiet narzędzi, bez dodatkowego płacenia za każdy element z osobna. Nie będziesz musiał martwić się o oddzielne rachunki za domenę, hosting, czy niezbędne narzędzia i moduły, gdyż wszystko otrzymasz w jednym pakiecie.

Co więcej, oszczędność pociąga za sobą wygodę. Opłata wnoszona raz w roku uwalnia początkującego przedsiębiorcę od ciągłego pamiętania o zapłacie za dostęp do sklepu.

Na poparcie tego argumentu możemy przytoczyć, iż dedykowane oprogramowanie sklepowe, przygotowywane przez programistów, może osiągnąć cenę nawet kilku lub kilkunastu tysięcy złotych. W przypadku aktywacji sklepu na platformie RedCart koszt wynosi 600 zł netto rocznie.

2. Szybkość uruchomienia sklepu

Chciałbyś założyć swój sklep w mniej niż w 1 minutę? Decydując się na dzierżawę w RedCart, wystarczy podać nazwę sklepu, hasło, adres e-mail i telefon. Zaraz po podaniu tych informacji będziesz mieć dostęp do sklepu na okres próbny 14 dni, z pełną funkcjonalnością i narzędziami. Gdy dokonasz opłaty aktywacyjnej - Twój sklep będzie gotowy do sprzedaży internetowej. Wystarczy, że odpowiednio go skonfigurujesz i będziesz już mógł zarabiać.

3. Bezpłatne wsparcie

Masz pytanie dotyczące sklepu lub chcesz dowiedzieć się więcej o jego możliwościach technicznych? Sklep na platformie ma tę zaletę, że nie musisz dodatkowo płacić informatykom za wszelkie modyfikacje czy naprawy. Informacje i wsparcie uzyskasz bezpłatnie. Na platformie RedCart jest ono oferowane na trzy sposoby:

  • Poprzez kontakt telefoniczny,

  • Live Chat na stronie głównej,

  • Poprzez wewnętrzny system zgłoszeń, dostępny wyłącznie dla właścicieli sklepów po zalogowaniu.

4. Stałe aktualizacje

Dzierżawienie sklepu internetowego pozwala nadążyć za szybko rozwijającą się branżą e-commerce. Posiadając sklep internetowy w abonamencie masz pewność, że wszelkie nowe rozwiązania, które wchodzą na rynek, będą również w Twoim sklepie. Najnowsze wersje oprogramowania to stały element rozwoju biznesu internetowego, który nie obciąża jednocześnie Twoich finansów i nie wymaga oczekiwania, aż się o nim dowiesz.

Twoim dodatkowym atutem będą także regularnie tworzone kopie zapasowe przez dostawcę oprogramowania. Codzienny backup gwarantuje Ci, że nie utracisz żadnych istotnych danych.

5. Gotowe integracje

Posiadając sklep internetowy musisz mieć narzędzia i funkcje, które pozwolą rozwinąć się Twojemu e-biznesowi. Wśród nich znalazł się między innymi dostęp do hurtowni, kurierów czy różnorodnych kanałów sprzedaży.

Dzierżawione oprogramowanie posiada wszystkie niezbędne funkcje. Gwarantuje nie tylko odpowiednie narzędzia do sprzedaży, bazy danych czy estetyczną grafikę. Przede wszystkim umożliwia automatyczne połączenie Twojego sklepu z hurtownią, w celu łatwego importu towaru, który masz u siebie dostępny. Zapewnia także możliwość wyboru kuriera czy integrację różnych metod płatności. Wszystko z poziomu jednego panelu.

Jednym z najbardziej wygodnych modeli sprzedaży jest dropshipping. Jeśli dokonasz integracji z hurtownią, która posiada tego typu ofertę, będziesz mógł sprzedawać produkty bez ich wcześniejszego kupowania. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze, nie musząc kupować towaru, magazynować go, pakować czy wysyłać.

Czy potrzeba Ci jeszcze czegoś?

Masz jeszcze wątpliwości, czy warto wydzierżawić sklep, zamiast go kupować? Jeśli tak, wyobraź sobie sytuację, w której zarządzasz swoim e-biznesem z dowolnego miejsca, nie posiadając magazynu, ani pracowników, którymi musiałbyś zarządzać. Masz wszystkie niezbędne narzędzia w jednym miejscu i nie potrzebujesz kontaktu z informatykami, aby się nimi posługiwać czy robić aktualizacje. Jeśli brzmi kusząco, zastanów się właśnie nad dzierżawą, która zapewni Ci takie możliwości.

Jesteś zainteresowany dzierżawieniem sklepu lub już to robiłeś? Zapraszamy do aktywności w komentarzach.Wykorzystaj wiedzę w praktyce - załóż sklep!


Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart