Strona główna Blog Co nowego w RedCart

5 powodów dla których warto dzierżawić oprogramowanie sklepu

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Sklep na własność? To częsty pomysł sprzedawców zainteresowanych rozpoczęciem działalności w postaci sklepu online. Oto 5 powodów dla których warto dzierżawić oprogramowanie sklepu niż kupować go na własność!

Zapisz się na bezpłatne
lekcje o e-commerce.

Zdobywaj wiedzę i inspirację potrzebne do budowania
dochodowego sklepu internetowego.

Podając e-mail akceptujesz politykę prywatności

Dzierżawienie sklepu internetowego to nic innego jak wykupienie dostępu do wszystkich narzędzi, opcji i funkcjonalności. Wykupienie abonamentu sklepu jest szczególnie zalecane dla sklepów internetowych, które posiadają ograniczone finanse lub chcą szybko otworzyć e-sklep. Opcji dostępnych na rynku jest wiele, dlatego zobacz co zyskujesz dzierżawiąc sklep, a nie wykupując go na własność.


5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO DZIERŻAWIĆ OPROGRAMOWANIE SKLEPU


OSZCZĘDNOŚĆ

Rozpoczęcie działalności w branży e-commerce generuje koszty, które mogą wymusić na właścicielach sklepów pewne wybory na co może przeznaczyć ograniczony już budżet. Posiadanie sklepu na platformie to przede wszystkim nie martwienie się o hosting, dodatkowe instalacje sklepu, aktualizacje systemu, codzienne tworzenie kopii zapasowych czy dodatkowe narzędzia do pozycjonowania i marketingu. Wszystkie narzędzia i funkcjonalności możesz mieć w jednym miejscu, bez dodatkowych kosztów modyfikacji i integracji każdego osobnego modułu. Zyskujesz gotowe narzędzie, w którym wystarczy dodać produkty i zacząć sprzedaż! 

Dzierżawienie sklepu to przede wszystkim oszczędność finansowa - opłata abonamentowa dokonywana rocznie uwalnia bowiem początkujący sklep internetowy od ciągłego pamiętania o zapłacie do dostępu sklepu. Oprogramowanie sklepu RedCart zawiera ponad 450 wbudowanych narzędzi, które możesz uruchamiać w dowolnym momencie. Takie rozwiązanie pozwala rozbudowywać sklep, nie ograniczając rozwoju Twojego e-biznesu. Dodatkowe opcje włączysz jednym kliknięciem, a korzystanie z nich nie wymaga specjalistycznej wiedzy.  


Czy wiesz, że... koszty dedykowanego oprogramowania sklepowego, przygotowywanego przez programistów może sięgać do kilku lub kilkunastu tysięcy złotych? W przypadku aktywacji sklepu na platformie RedCart koszt wynosi 600 zł netto rocznie.
SZYBKOŚĆ URUCHOMIENIA SKLEPU

Twój sklep możesz założyć w mniej niż w 1 minutę. Wystarczy tylko podanie nazwy sklepu, hasła (znane wyłącznie przez Ciebie), adresu e-mail i telefonu. Gotowe! Masz już dostęp do sklepu na okres 14 dni. W tym czasie masz dostęp do narzędzi i funkcjonalności. Po opłaceniu aktywacji - Twój sklep jest gotowy do sprzedaży internetowej. Zobacz jak założyć sklep internetowy w 5 krokach !

Oszczędzasz czas, ponieważ zaraz po aktywacji sklepu i jego odpowiedniej konfiguracji - możesz już zacząć sprzedawać.

Czy wiesz, że... nazwę sklepu możesz zmienić w każdym momencie? Możesz to powiązać wraz z podłączeniem własnej domeny sklepu.

Dzierżawa oprogramowania sklepu internetowego RedCart
BEZPŁATNE WSPARCIE 

Masz pytanie dotyczące sklepu lub chcesz zapytać o możliwości techniczne? W takim przypadku sklep na platformie ma tą zaletę, że nie musisz dodatkowo płacić informatykom za wszelkie modyfikacje i naprawy sklepu.

Posiadając sklep internetowy na platformie RedCart otrzymujesz jednocześnie 3 darmowe sposoby komunikacji i współpracy:

- kontakt telefoniczny,
- Live Chat na stronie głównej,
- wewnętrzny system zgłoszeń dostępny wyłącznie dla właścicieli sklepów po zalogowaniu.


Czy wiesz, że... posiadając sklep na własność musiałbyś mieć dodatkowo wynajętego informatyka lub programistę, który pobierałby dodatkową opłatę za każdą modyfikację i naprawę Twojego sklepu? W przypadku platformy RedCart monitorowanie sklepów odbywa się 24h przez 7 dni w tygodniu!
STAŁE AKTUALIZACJE

Dzierżawienie sklepu internetowego pozwala nadążyć za tak szybko rozwijającą się branżą e-commerce. Posiadając sklep internetowy w abonamencie masz pewność, że wszelkie nowe rozwiązania, które wchodzą na rynek będą również w Twoim sklepie! Najnowsze wersje oprogramowania to stały element rozwoju biznesu internetowego, który nie obciąża jednocześnie Twoich finansów. 

Czy wiesz, że... oprócz stałych aktualizacji dostawca oprogramowania tworzy również kopie zapasowe, które są tworzone codziennie, by zachować najcenniejsze dane z Twojego sklepu.

GOTOWE INTEGRACJE

Posiadając sklep internetowy musisz mieć narzędzia i funkcjonalności, które pozwolą rozwinąć się Twojemu ebiznesowi. Sklepy dzierżawione są na tyle rozbudowane, że nie musisz zatrudniać dodatkowych informatyków, programistów czy grafików. Wszystko jest w jednym miejscu. Gotowe integracje zapewniają wybór dostawców, kurierów czy formy płatności. 

Nie masz pomysłu na produkty w swoim sklepie internetowym? Dzięki integracji z hurtowniami dropshipping możesz uzyskać produkty bez ich kupowania. Brak inwestycji w towar, brak magazynu i dodatkowych nakładów logistycznych - to najważniejsze zalety modelu dropshipping. Poznaj więcej zalet dropshippingu.


Czy wiesz, że... posiadając sklep na platformie RedCart masz dostęp do ponad 60 gotowych integracji z hurtowniami (w tym również z hurtowniami dropshipping), integrację z serwisem Amazon, 12 firm kurierskich, ponad 20 porównywarek polskich i zagranicznych, ponad 10 systemów płatności do wyboru, 3 gotowe serwisy aukcyjne, a także 4 systemy ratalne? A to nie koniec integracji, ponieważ planowane są już kolejne!
Wykorzystaj wiedzę w praktyce - załóż sklep!


Przetestuj sklep internetowy RedCart

14 dni za darmo, w każdej chwili możesz zrezygnować.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart