Oprogramowanie sklepu internetowego

Zmień sklep i sprzedawaj więcej

Jeśli checsz zwiększyć sprzedaż w sklepie, a dotychczasowe oprogramowanie nie pozwala Ci się rozwijać, najwyższy czas na zmianę! Codziennie pomagamy właścicielom sklepów internetowych w przeniesieniu ich ebiznesu do RedCart.

Dowiedz się więcej

kompleksowe przeniesienie danych

Doskonale wiemy, jak ważne są dane Twojego sklepu, dlatego podczas migracji możemy przenieść produkty, historię zamówień wraz z danymi klientów. Pamiętamy także o pozycjonowaniu i przekierowaniu linków w Google.

Baza produktowa

W zależności od systemu sklepu, przeniesienie może obejmować pełne opisy, galerię zdjęć, atrybuty, ceny, stany magazynowe czy kategorie. Zapytaj o możliwości migracji z Twojego sklepu.

Import z Allegro

Sprzedajesz na Allegro? W prosty sposób przeniesiemy Twoje aukcje do sklepu internetowego, a Ty w krótkim czasie uruchomisz własny sklep. Całą sprzedażą możesz zarządzać z panelu RedCart.

Baza klientów

Lista klientów to najważniejsze dane w sklepie. Bardzo często podczas migracji przenosimy również bazę klientów do nowego sklepu. Import klientów jest dodatkowo płatny.

Przeniesienie grafiki

Zmiana oprogramowania to doskonała okazja na odświeżenie wyglądu sklepu. Przygotujemy nowoczesną kreację graficzną oraz wersję mobilną RWD, zachowując charakter Twojego sklepu.

Historia zamówień

Przeniesienie historii zamówień do nowego sklepu pozwala zachować ciągłość sprzedaży i daje możliwość wglądu w dotychczasowe transakcje dokonywane w sklepie internetowym.

Przekierowanie linków

Posiadamy narzędzia, dzięki którym Twoja ciężka praca w budowanie pozycji sklepu w Google nie zostanie utracona. Stosując przekierowanie linków jesteśmy w stanie kierować Klientów do nowego sklepu.

Sklepy internetowe

Szybka i bezpieczna migracja

W 2011 roku przejęliśmy sklepy internetowe platformy eTrade Pro. Dzięki temu wypracowaliśmy narzędzia pozwalające na szybkie i bezpieczne przeniesienie danych z dowolnego systemu sklepu internetowego.

Darmowy import towaru
Migracja możliwa w 48h
Wysokie bezpieczeństwo
Hosting w Polsce

Migrujemy sklepy z następujących platform: Shoper, Click Shop, sStore, IAI-Shop, iStore, Sklepy firmowe, Tradoro, OscGold, cStore, Sote, KQS, Cs-cart, Shoper, Magento, Prestashop, osCommerce, Shoplo oraz rozwiązania indywidualne.

Divider Background

Dlaczego wybrać RedCart?

Każdego dnia pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i wprowadzamy nowe funkcjonalności, aby zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie internetowym. Wybierz najlepsze oprogramowanie sklepu od lat rozwijane przez specjalistów e-commerce.

20 000+
Sklepów internetowych
450+
Funkcji i narzędzi
8 lat
doświadczenia w ecommerce
83%
Poleca RedCart znajomym
 • Slippers Family
 • Q-WorkShop
 • Zamek Książ
 • Grupa PSB
 • Americanos
 • Jako
 • Primakomp
 • Alkam Security
 • Ekskluzywna.pl
 • Martensy.pl
 • Alesoczewki.com
 • Pani Torbalska
Opinie RedCart klienci

Sprawdź, co mówią o nas Klienci

 • Zawiedziony poprzednim portalem handlowym poszukiwałem nowości i znalazłem RedCart.pl. Nowoczesne, bogate w funkcjonalności oprogramowanie, szybka i pomocna obsługa zachwyciły mnie i przekonały. Jestem zawodowcem i współpracuję z profesjonalistami.

  Artur, nomart.redcart.pl
 • W gronie zespołu firmy DAREX zdecydowaliśmy się na wybór oprogramowania RedCart ze względu na przejrzystość zarówno sklepu internetowego jak również panelu administracyjnego. Naszym zdaniem RedCart jest jedną z najlepszych firm w branży. Polecamy!

  Dariusz, e-insportline.pl
 • Redcart to programowanie z dużymi możliwościami, fachowa pomoc i indywidualne podejście do klienta - to główne cechy, które przekonały mnie do wyboru tej platformy

  Piotr, horticenter.pl
Zapytaj nas o ofertę specjalną
Proszę uzupełnić pola oznaczone (*wymagane)
Dziękujemy, wiadomość została wysłana.