Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Akademia E-commerce wystartowała!

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Poznaj Akademię e-commerce, miejsce skupiające społeczność e-sprzedawców. To projekt edukacyjny jakiego jeszcze nie było!

Rynek e-commerce w Polsce bardzo przyśpieszył - zauważyliście? Na co dzień mamy styczność z nowymi sprzedawcami, którzy często szukają swojej ścieżki w sprzedaży internetowej.Są również tacy, którzy dobrze wiedzą, czego chcą, od dawna działają na rynku, a jedyne czego oczekują to coraz większej sprzedaży. Pytania od Was słyszymy na codzień, dlatego dobrze wiemy jakiej wiedzy potrzebujecie Drodzy Sprzedawcy. ;)

W odpowiedzi stworzyliśmy skondensowany zbiór wiedzy w formie Akademii E-commerce! I wiecie co? Jesteśmy dumni, że udało nam się w kilka miesięcy zrobić coś, co może pomóc tak wielu osobom w osiągnięciu ich celów i spełnieniu marzeń o własnym e-biznesie!


Jak powstała Akademia E-commerce?

Akademia E-commerce jest projektem edukacyjnym, a także wynikiem wytężonej pracy nad platformą Droplo, która obecnie wciąż ewoluuje. Już teraz nasi Klienci mogą skorzystać z jednego z najbardziej zaawansowanych narzędzi do wystawiania ofert i obsługi transakcji sprzedażowych na Allegro.pl o nazwie - Allegro by Droplo.

Nasze plany jednak są o wiele większe, dlatego mamy w zanadrzu kolejne projekty rozwojowe, które możecie śledzić na bieżąco na naszej stronie i w social mediach.

W tej chwili udostępniamy pierwszy z kursów dostępny w ramach naszej Akademii - "Jak skutecznie rozpocząć sprzedaż w internecie". Czego dowiesz się dołączając do Akademii? W Akademii E-commerce odkrywamy skuteczne strategie sprzedażowe, które są niezbędne w rozwoju e-sklepu.

Opowiadamy o najczęściej pojawiających się błędach oraz uczymy, jak ich unikać. Dzielimy się z naszymi kursantami dobrymi praktykami, które będą mogli wykorzystać w swoich e-biznesach.

Czego się nauczysz?

W pierwszym dostępnym kursie poruszane są tematy takie jak np.:

  • Pierwsze kroki w e-commerce,
  • Dropshipping,
  • Budowa e-sklepu,
  • Sprzedaż,
  • Marketing i promocja sklepu internetowego.

Każda lekcja to skondensowana wiedza ekspercka. Do wykorzystania są materiały video, pdf’y i wiele innych treści, które na bieżąco będziemy Wam dokładać. Po każdym module udostępniamy test sprawdzający wiedzę i słowniczek pojęć.

Akademia to projekt, który na bieżąco ewoluuje i cały czas będzie rozwijany. Gwarantujemy, że warto już dziś do niego dołączyć i być z nami na bieżąco, tym bardziej, że na start oferujemy Wam dostęp do platformy Akademii w mega promocyjnej cenie! Do zobaczenia przed ekranem! :)

Zapisz się już dziś! Inwestując w nasz kurs, inwestujesz w przyszłościowy biznes.  

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart