Strona główna Blog Rynek e-commerce

BLACK WEEK 2021 - topowe oferty od RedCart i partnerów!

Autor: RedCart Kategoria: Rynek e-commerce

Black Week to najbardziej wyczekiwany okres w roku! Poznaj topowe oferty promocyjne na narzędzia i usługi z zakresu e-commerce, marketingu, SEO, Ads, itp. od RedCart i naszych Partnerów.


Poniżej przedstawiamy listę firm, które przygotowały specjalne promocje na Black Week. Prezentowane narzędzia są bardzo pomocne przy prowadzeniu własnego e-commerce, a teraz możesz z nich skorzystać w bardzo atrakcyjnych cenach!1. RedCart


Gotowe oprogramowanie do tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych w modelu SaaS. Platforma umożliwia sprzedaż zarówno przez własny sklep internetowy, jak również Allegro i inne popularne kanały.

2. Droplo


Przełomowa platforma dla e-commerce. Sprzedawcom pozwala zaoszczędzić czas dzięki automatyzacji procesów i synchronizacji danych online. Umożliwia też dostęp do nieograniczonego asortymentu produktów. Dostawcom gwarantuje z kolei gotową bazę klientów, którzy odpowiedzialni będą za sprzedaż ich towaru i generowanie dodatkowych zysków.

3. Callback24Inteligentne narzędzie marketingowe wspomagające proces sprzedaży i obsługi klienta. Skutecznie zachęca klienta do pozostawienia numeru telefonu i kontaktu z pracownikiem firmy.
4. IF.PL


Agencja marketingu online SEO i Performance. Realizujemy kampanie SEO na dużą skalę, zwiększając dotychczasowy ruch i przychód w firmach.

5. SMSAPI


Platforma do masowej wysyłki spersonalizowanych wiadomości SMS. Wykorzystujemy popularny kanał komunikacji i skutecznie wpływamy na zwiększanie wyników sprzedażowych. Oferujemy gotowe integracje i połączenie po API.

6. Semstorm


uwielbiane narzędzie SEO dla biznesów e-commerce i nie tylko! Pozwala na analizę konkurencji, słów kluczowych, tworzenie contentu zgodnego z zasadami SEO i optymalizację reklam.
7. DevaGroup


Certyfikowany Partner Google Ads (AdWords). Nasze kampanie są prowadzone zgodnie z najnowszą wiedzą, nowymi funkcjami systemu i innowacyjnym podejściem. Jesteśmy ekspertami od reklamy w Internecie i najlepszą agencją SEM w Polsce.
8. Revhunter


Narzędzie, które skutecznie generuje nowy ruch w e-commerce i konwertuje go na sprzedaż. Dzięki precyzyjnemu dotarciu do grup nowych odwiedzających, o intencjach zakupowych zbliżonych do Twoich aktualnych klientów, znacznie rozszerzysz zarówno swoją grupę docelową, jak i bazę aktywnych użytkowników.
9. YouLead Sales


System marketing automation z możliwością komunikacji wieloma kanałami, od e-maila, przez webpush oraz personalizowanie Twojej strony WWW. Umożliwia także tworzenie grup odbiorców "custom audiences" dla Facebook Ads w oparciu o zachowanie klientów na Twojej stronie WWW.10. Ecomart


Agencja marketingowa marketplace. Obsługujemy firmy które chcą rozwijać swój biznes i skutecznie zwiększać sprzedaż oferowanych produktów na portalach takich jak Allegro, eBay, Amazon i inne.
11. Senuto


Polski zestaw narzędzi SEO, które ułatwią Ci pozycjonowanie w Google. Dzięki nim poznasz dokładne pozycje serwisu w wyszukiwarce, sprawdzisz, czego ludzie tak naprawdę szukają w Google i przeskanujesz swoich konkurentów w sieci.

Autor: RedCart Kategoria: Rynek e-commerce
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Rynek e-commerce