Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Darmowy szablon graficzny w wersji 3.0 na platformie RedCart

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Całkowite przejście na nowoczesne szaty w wersji 3.0 obfituje w całkiem nową grafikę. Z przyjemnością zatem prezentujemy kolejny darmowy szablon graficzny do użytku w sklepach internetowych na platformie RedCart

Sukces sklepu internetowego często zaczyna się od dobrego pomysłu graficznego. Pozwól zatem, by i Twój sklep osiągnął sukces za pomocą unikalnego wyglądu.

W związku z całkowitym przejściem na nowoczesne grafiki sklepów w wersji 3.0. o których mówiliśmy w poprzedniej informacji na blogu,  prezentujemy dziś całkowicie darmowy szablon sklepu.

Aby zmienić wygląd sklepu internetowego na platformie RedCart należy tego dokonać w Panelu Administracyjnym WYGLĄD SKLEPU → SZABLONY → SZABLONY KLASYCZNE V.3.
Numer szablonu to Clean.

Przypominamy jednocześnie, że grafiki sklepu w wersji 2.0. są nadal do użytku Klientów, którzy wciąż ich używają.
Natomiast j
eśli właściciele sklepów, którzy dokonają zmian w wyglądzie sklepu na nową wersję szaty, nie będą mieli już dostępu do starej wersji.

Nowoczesny, minimalistyczny wygląd pozwoli Klientom skupić się na walorach produktów, które są przedstawiane w atrakcyjny sposób. Nowy szablon cechuje przede wszystkim przejrzystość i funkcjonalność.
Aby nadać szablonowi indywidualny charakter, wystarczy połączyć go ze swoim sklepem.

Szablon sklepu został wykonany zgodnie z wszelkimi nowymi trendami w branży e-commerce, a także upodobaniami Klientów :-)


 

Darmowy szablon sklepu w wersji 3.0Wykorzystaj wiedzę w praktyce - załóż sklep!


Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart