Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Dotacja na założenie sklepu internetowego

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Otrzymałeś środki na założenie sklepu internetowego? Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia RedCart.pl w realizacji projektów unijnych.

Zapisz się na bezpłatne
lekcje o e-commerce.

Zdobywaj wiedzę i inspirację potrzebne do budowania
dochodowego sklepu internetowego.

Podając e-mail akceptujesz politykę prywatności

Pomimo tego, że sklep internetowy nie jest drogą inwestycją, dobrze jest pozyskać dodatkowe środki na jego założenie. Przydadzą się również fundusze na odpowiednią reklamę i promocję, dzięki czemu sklep internetowy będzie lepiej widoczny w wyszukiwarkach internetowych, a Ty dotrzesz z ofertą do wielu potencjalnych klientów.


Jeśli otrzymałeś już pozytywną decyzję lub wypłacone zostały środki, a w Twoim biznes planie widnieje pozycja "Sklep internetowy" lub "Zakup sklepu internetowego", skorzystaj z naszego doświadczenia i otwórz sklep internetowy na jednej z najszybciej rozwijających się platform sklepów internetowych. RedCart.pl posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie w realizacji projektów unijnych. W razie potrzeby dopasujemy ofertę do Twojego budżetu.

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji projektów unijnych można uzyskać dzwoniąc pod nr 22 22 82 114 lub 693-866-062 lub wysyłając do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy.

Przetestuj sklep internetowy RedCart

14 dni za darmo, w każdej chwili możesz zrezygnować.

Podając e-mail akceptujesz regulamin i politykę prywatności
Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart