Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Dynamiczne menu w sklepie internetowym

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Z przyjemnością prezentujemy kolejną funkcjonalność, która wpływa na poprawę wydajności sklepu internetowego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

W przypadku tak rozbudowanego oprogramowania sklepu internetowego, jakim jest system RedCart, każda z wprowadzanych aktualizacji optymalizowana jest pod kątem wydajności. Nowej wersji doczekało się menu prezentujące poszczególne grupy towarowe dostępne w sklepie internetowym. Z przyjemnością prezentujemy nową odsłonę boxu wyświetlającego kategorie.Nowe rozwiązanie przygotowane zostało w taki sposób, aby umożliwić Klientowi łatwy i szybki dostęp do produktów, które go interesują. Poszczególne poziomy kategorii prezentowane są bez konieczności przeładowania strony sklepu. Po kliknięciu w wybraną grupę towarową wyświetlane są kategorie podrzędne. Takie rozwiązanie znacznie skraca czas oczekiwania na wyświetlanie zawartości strony oraz pozwala swobodnie poruszać się w obrębie poszczególnych grup produktowych. Kliknięcie w ostatni poziom kategorii powoduje wyświetlenie listy konkretnych produktów.


Przy okazji wprowadzania nowego menu, dodana została opcja zliczania ilości produktów dostępnej w obrębie grupy towarowej. W ten sposób Kupujący otrzymuję precyzyjną informację dotyczącą ilości produktów występujących w obrębie interesującej go kategorii.

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart