Strona główna Blog Integracje z hurtowniami

Integracja z hurtownią bielizny Dreamgirl już dostępna w sklepach RedCart

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami

Z myślą o osobach, które rozpoczynają handel internetowy lub pragnę poszerzyć asortyment w swoim sklepie internetowym, wprowadziliśmy kolejne rozwiązanie, a mianowicie integrację z hurtownią bielizny Dreamgirl.

Z myślą o osobach, które rozpoczynają handel internetowy lub pragnę poszerzyć asortyment w swoim sklepie internetowym, wprowadziliśmy kolejne rozwiązanie, a mianowicie integrację z hurtownią bielizny Dreamgirl. Integracja z hurtownią to doskonały pomysł dla osób poszukujących atrakcyjnego asortymentu do swojego sklepu internetowego. W prosty sposób można zatowarować sklep lub poszerzyć ofertę obecnego sklepu.

Po nawiązaniu współpracy z hurtownią Dreamgirl i aktywacji połączenia po stronie sklepu internetowego RedCart możemy rozpoczynać pracę.

Integracja sprowadza się do dwóch prostych czynności.
Pierwszym krokiem jest połączenie kategorii z hurtowni z odpowiednimi kategoriami ze sklepu. Dzięki temu po integracji produkty zostaną poprawnie przyporządkowane i trafią do odpowiednich działów naszego sklepu. Następnie wystarczy określić wysokość marży i oferta produktowa pobierana jest automatycznie do sklepu internetowego. W celu zapewnienia aktualności oferty co 4 godziny odbywa się automatyczna aktualizacja stanów magazynowych oraz cen produktów.

O atrakcyjności oferty hurtowni Dreamgirl przesądza w głównej mierze ciągły rozwój firmy oraz zdolność wyprzedzania aktualnych trendów i oferowanie odzieży najwyższej jakości w różnych przedziałach cenowych, począwszy od bielizny wieszanej i strojów tanecznych do kolekcji w nietypowych diamentowych opakowaniach. Projektanci Dreamgirl pracują nieprzerwanie, wymyślając ciekawe dodatki i dobierając tkaniny zgodne z najnowszymi tendencjami światowej mody.

W bogatej kolekcji bielizny hurtowni Dreamgirl znajdą Państwo między innymi:

- oryginalne sukienki niezwykle podkreślające wdzięk kobiecości
- bogate różnorodnością wzorów i barw komplety wyszukanej bielizny gotowej sprostać wysublimowanym gustom osób poszukujących sposobu oderwania się od szarej codzienności
- dalekie od banalnych, dolne i górne elementy bieliźnianej garderoby damskiej
- piękne fantazyjne gorsety dyskretnie wyszczuplające sylwetkę
- różnorodne komplety składające się z bluzeczek oraz dopasowanych do nie koszulek i majteczek
- interesujących fig, bokserek i stringów
- zabawne i przesympatyczne przebrania, typu króliczek, pielęgniarka, uczennica, policjantka itp.
- nietypowa erotyczna bielizna damska, bielizna nocna

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną kolekcją bielizny bezpośrednio na stronach hurtowni Dreamgirl - aktualna oferta

Szczegółowe informacje dotyczące integracji z hurtownią Dreamgirl uzyskają Państwo również u naszych konsultantów: 22 22 82 114

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Integracje z hurtowniami