Strona główna Blog Integracje z hurtowniami

Integracja z hurtownią odzieży Aliston

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami

Następna hurtownia dodana do automatycznych integracji z platformą RedCart to Aliston - dropshippingowa hurtownia odzieży.

Następna hurtownia dodana do automatycznych integracji z platformą RedCart to Aliston - dropshippingowa hurtownia odzieży. Teraz wszystkie sklepy na platformie RedCart mają dostęp do akualizowanego automatycznie pliku z ofertą zawierającą odzież i bieliznę. Hurtownia swoim klientom oferuje dodatkową usługę drukowania i zamieszczania dowodów sprzedaży w paczkach. 

W hurtowni Aliston sklepy internetowe zaopatrzyć mogą się w odzież, dodatki oraz bieliznę rodzimych producentów: baza produktowa zawiera około 12 000 pozycji. W asortymencie hurtowni Aliston znajduje się m.in:

- Odzież i bielizna damska

- Odzież i bielizna męska

- Odzież i bielizna dziecięca

- Dodatki i galanteria

- Wyroby pończosznicze

Hurtownia Aliston współpracuje ze sklepami internetowymi na zasadzie dropshipping: tzn realizuje zamówienie poprzez wysyłkę towaru bezpośrednio do klienta detalicznego, przez co sklep nie musi wcześniej zaopatrywać się w towar. Ponadto dla swoich klientów hurtownia przygotowała usługę drukowania paragonów: dowody sprzedaży wysłane przez sklep są drukowane i dodawane do paczek. W celu uzyskania dostępi do pliku z ofertą produktową w formie zdjęć i opisów, należy skontaktować się z dostawcą, a następnie napisać zgłoszenie w Centrum Wiedzy z prośbą o aktywację integracji.
Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Integracje z hurtowniami