Strona główna Blog Marketing i promocja

Inteligentne rekomendacje w sklepach internetowych RedCart

Autor: RedCart Kategoria: Marketing i promocja

Oferta sklepu internetowego idealnie dopasowana do preferencji zakupowych Klienta skutecznie zwiększa sprzedaż i konwersję. Od dziś w sklepach RedCart dostępne są inteligentne rekomendacje produktów.

Personalizacja oferty w sklepach internetowych skutecznie przyczynia się do zwiększenia sprzedaży i poprawy współczynnika konwersji. Nowoczesne oprogramowanie e-sklepu powinno wspierać właściciela sklepu również w tym elemencie.


Z przyjemnością informujemy, że od dziś w sklepach internetowych RedCart dostępny jest asystent sprzedaży - inteligentny system rekomendacji produktów.System działa w oparciu o następujące grupy rekomendowanych produktów:

- najpopularniejsze produkty

- najchętniej kupowane produkty

- produkty objęte promocją


Dla każdego sklepu internetowego RedCart gromadzone są szczegółowe informacje, a także mierzona jest konwersja poszczególnych grup produktowych. Po upływie 30 dni wybrany będzie element, najbardziej skuteczny dla e-sklepu. Na podstawie danych system wyświetla spersonalizowaną ofertę. Statystyki dostępne będą w Panelu administracyjnym sklepu internetowego.


Wraz z wprowadzeniem do sklepów internetowych zaawansowanego systemu inteligentnych rekomendacji produktów RedCart wyznacza nowe standardy w branży producentów oprogramowania.


Narzędzia dostępne są po zalogowaniu do Panelu administracyjnego RedCart, zakładka MARKETING - ASYSTENT SPRZEDAŻY


Asystent sprzedaży z uwagi na prowadzone jeszcze prace nad jego rozwojem dostępny jest w wersji beta.

Autor: RedCart Kategoria: Marketing i promocja
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Marketing i promocja