Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Oprogramowanie sklepu tworzone przez Sprzedawców

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

RedCart.pl to idealne oprogramowanie sklepu internetowego, posiadające wszystkie niezbędne funkcje i opcje, potrzebne do prowadzenia skutecznej sprzedaży internetowej.

Oprogramowanie sklepu internetowego musi przede wszystkim służyć jego użytkownikom, czyli właścicielom sklepów internetowych. Firma RedCart od samego początku rozwija swój produkt w oparciu o uwagi i sugestie Sprzedawców. Większość aktualizacji i nowych funkcjonalności wprowadzonych zostało w odpowiedzi na zapotrzebowanie, jakie zgłaszają nasi Klienci. To właśnie oni współtworzą idealny produkt, który jest zbiorem pomysłów i rozwiązań sprzyjających prowadzeniu skutecznej sprzedaży internetowej.

Dzięki funkcji „Propozycje i sugestie” Sprzedawcy mogą dzielić się z nami swoimi opiniami oraz potrzebami związanymi z funkcjonalnością oprogramowania. Na bieżąco analizujemy zgłoszenia, jakie docierają do nas od internautów, aby następnie sukcesywnie wprowadzać niezbędne modyfikacje i rozwiązania. Dzięki temu dokonaliśmy już wielu integracji z aplikacjami zewnętrznymi oraz skutecznie rozbudowaliśmy funkcjonalność oprogramowania, dając Ci tym samym użyteczny i przyjazny system sklepów internetowych.

Słuchamy opinii i uwag użytkowników naszego oprogramowania, ponieważ mamy świadomość, że tylko w ten sposób możemy tworzyć idealne rozwiązania, które będą spełniały oczekiwania naszych klientów. Staramy się również ułatwić Państwu kontakt z naszą firmą, dlatego oprócz infolinii uruchomiony został system elektronicznych zgłoszeń, dzięki czemu można w bardzo szybki i prosty sposób zwrócić się do nas o pomoc, bądź poprosić o informację. Źródłem wiedzy jest również nasza strona internetowa, na której umieszczamy nie tylko informacje o oprogramowaniu, ale również ciekawostki i porady ze świata e-commerce. Dziękujemy również za wszystkie dotychczasowe sugestie, które do nas dotarły oraz docierają do dnia dzisiejszego, ponieważ dzięki temu możemy tworzyć oprogramowanie, które jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Zapewniamy, że nie poprzestajemy na dotychczasowych funkcjonalnościach. Stale śledzimy zmiany na rynku e-commerce i wprowadzany nowe rozwiązania, ponieważ misją naszej firmy jest tworzenie i rozwijanie nowoczesnego oprogramowania sklepów internetowych.

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart