Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Pełne wsparcie dla sklepów RedCart w najnowszej wersji programu s2s firmy e-mo.pl

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

W najnowszej wersji programu s2s firmy e-mo.pl pojawiło się pełne wsparcie dla sklepów internetowych RedCart.pl. To kolejne narzędzie pozwalające połączyć sklep z programem magazynowo-księgowym.

Najnowsza wersja 1.5.8 programu s2s firmy e-mo.pl posiada już pełne wsparcie dla sklepów internetowych RedCart.pl w zakresie integracji z programem Subiekt GT. W dniu dzisiejszym wydana została najnowsza wersja programu s2s.


W oficjalnym komunikacie firmy e-mo.pl czytamy:


W wersji 1.5.8 programu s2s została dodana kompatybilność ze sklepem internetowym RedCart.pl. Wszyscy klienci sklepu RedCart.pl mogą od tej pory integrować swoje sklepy internetowe z programem Subiekt GT. W zakresie integracji znalazły się również atrybuty produktów. Standardowo program wgrywa produkty z programu Subiekt GT do sklepu RedCart.pl ze zdjęciami, opisem produktu, aktualizuje ceną oraz stan magazynowy oraz przypisuje produkt do kategorii, bezproblemowo odbywa się także import zamówienia ze sklepu do programu Subiekt GT.


Informacje o wprowadzonych zmianach w nowej wersji dostępne są również w ChangeLogu z dnia 12 lipca 2012, który znaleźć można na stronie producenta:

  • - Dodano obsługę sklepu RedCart,
  • - Dodano obsługę aukcji Allegro,
  • - Dodano możliwość aktualizacji samych zdjęć produktów,
  • - Dodano możliwość aktualizacji wybranych zdjęć produktów,
  • - Dodano możliwość aktualizacji produktów, które zmieniły się w programie Subiekt GT (Sklep->Ustawienia->do sklepu internetowego->Produkty opcja: wyślij tylko produkty zaktualizowane),
  • - Dodano możliwość usuwania wszystkich mapowań grup (Klawisz F8 w zakładce Subiekt ->Mapowanie Grupy),
  • - Dodano nowe przełączniki do linii poleceń:

  •     -pZaktualizowane wysyła do sklepu tylko zmienione pozycje w Subiekt GT,
  •     -tylkoZdjecia wysyła do sklepu tylko zdjęcia produktów, należy pamiętać że zdjęcia dodadzą się tylko w przypadku jeżeli produkt jest już dodany do sklepu.


Najnowsza wersja programu dostępna jest na stronie Pobierz program.

Wersja do pobrania aplikacji s2s jest w pełnej funkcjonalności.

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart