Strona główna Blog Integracje z hurtowniami

Pomysł na biznes z RedCart i hurtownią Gimmik.pl

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Może myślisz o odmiennym asortymencie? W takim razie integracja RedCart z hurtownią Gimmik, oparta na modelu dropshipping jest dla Ciebie!


Gimmik.pl to niezwykle dobrze zaopatrzona hurtownia modelarska. Importer wielu znanych marek, często ich wyłączny dystrybutor w Polsce i w Europie - z tego powodu oferta cenowa na asortyment jest wyjątkowo korzystna, a gama oferowanych produktów niebywale szeroka.
Integracja z Gimmik.pl to wiele nowych możliwości - sklep bowiem oferuje różnorodne formy współpracy, prowadzi sprzedaż nie tylko detaliczną ale i hurtową, a także na zasadzie dropshipping'u. Towar jest wysyłany tego samego dnia, zarówno do kraju, jak i za granicęPlatforma RedCart otwiera więc drzwi do jeszcze łatwiejszej integracji z z hurtownią Gimmik.pl. Kilkanaście tysięcy produktów dostępnych natychmiast dla Twojego klienta, od ręki - bez konieczności ich magazynowania, bez własnej logistyki, zmartwień o zatowarowanie czy kasę fiskalną - dzięki tej integracji szansa na uczestnictwo w sprzedaży w niezwykle dynamicznie rozwijającej się branży jest w zasięgu każdej ręki.

Modele RC, to nie tylko zabawki

Modele zdalnie sterowane to główny filar sprzedaży hurtowni gimmik.pl - w ofercie hurtowni są wszystkie rodzaje modeli, elektrycznych, jak i spalinowych:
- samochody RC
- łodzie RC
- helikoptery RC
- samoloty RC
- modele wielowirnikowe, np. quadrocoptery (tzw. drony).

Pełna gama klas modeli zdalnie sterowanych - od zabawek dla dzieci, przez modele dla hobbystów, po w pełni profesjonalne modele dla zawodników startujących w zawodach organizowanych nie tylko w kraju, ale także za granicą. Oczywiście nie zabrakło bardzo prostych, jak i bardziej zaawansowanych dronów pozwalających na filmowanie z powietrza - coraz modniejsza i popularniejsza forma rekreacji połączonej z twórczością, czyli tzw. filmowanie FPV (z ang.: First Person View).

Części zamienne do wszystkich modeli

Asortyment hurtowni Gimmik.pl to nie tylko modele RC. W ofercie nie zabrakło także innej, ogromnie ważnej w tej branży sprawy - części zamienne do modeli. Dostępne są dla wszystkich oferowanych modeli, od tych zabawkowych, po najbardziej zaawansowane maszyny zawodnicze. Nie oznacza to jednak, że jeśli w ofercie sklepu nie ma danego modelu, klient będzie szukał gdzie indziej - nic podobnego, hurtownia Gimmik.pl zapewnia wsparcie także dla mniej popularnych, a nawet wycofanych już marek i produktów.

Hurtownia Gimmik.pl


Akcesoria modelarskie

Oprócz części zamiennych do gotowych modeli, ważną grupą towarową są akcesoria modelarskie - masa materiałów eksploatacyjnych (np. paliwa, akumulatory), elementów konstrukcyjnych, materiałów do samodzielnej budowy modeli (w tym także z bardzo cenionego przez modelarzy drzewa balsowego), urządzeń elektronicznych (regulatory, silniki, nadajniki radiowe), a nawet artykułów chemicznych jak kleje, farby czy żywice modelarskie. Nie zabraknie także specjalistycznych urządzeń diagnostycznych, ładowarek do wszystkich typów ogniw elektrycznych używanych w modelarstwie, mierników oraz wyjątkowo precyzyjnych narzędzi.

Nie tylko modele RC - także wiele modeli współpracy

Dropshiping to coraz popularniejsza forma współpracy z wielkimi hurtowniami. Bardzo wygodna dla sprzedawcy, ponieważ nie potrzebuje on własnych magazynów, oraz nie musi samodzielnie wysyłać towaru - wszystkim zajmie się Gimmik.pl. Tobie wystarczy posiadać sklep, zintegrować się z ofertą hurtowni, promować własny sklep, oraz realizować zamówienia. Całą logistyką zajmie się hurtownia Gimmik.pl - towar zostanie wysłany od razu do Twojego klienta, bez zbędnego pośrednictwa. Nie ma znaczenia, czy są to zamówienia za pobraniem, kurierem, czy za granicę. Całą tą pracę wykonamy za Ciebie.

Dzięki platformie RedCart integracja z Gimmik.pl jest teraz jeszcze łatwiejsza.

Wyłączna dystrybucja wielu znanych marek oraz własny import

Dzięki integracji z RedCart z Gimmik.pl otrzymujesz dostęp do niewiarygodnie szerokiej oferty asortymentu w kompleksowo rozumianym modelarstwie. Hurtownia importuje towar we własnym zakresie z całego świata, posiada wiele umów z producentami, dzięki czemu otrzymujesz dużą przewagę nad konkurencją - lepsze ceny i ciągłość zatowarowania, a także dostęp do terminarza nowych dostaw, dzięki czemu masz szansę planować swoje kampanie reklamowe i składać zamówienia z wyprzedzeniem, np. sezonowym.

Profesjonalna obsługa sprzedawcy oraz klienta - także serwis i gwarancja

Hurtownia bierze na siebie kwestie obsługi klienta, serwisowe oraz gwarancyjne. W połączeniu z fachowym doradztwem i wsparciem technicznym ze strony specjalistów z Gimmik.pl, osób z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, wartość dodana jaką otrzymujesz jest w praktyce bezcenna - oprócz ogromu asortymentu, szybkości realizacji Twoich zamówień, dostajesz także wielką wiedzę merytoryczną i techniczną z tej bardzo specyficznej gałęzi działalności dosłownie na wyciągnięcie ręki tak Twojej jak i Twojego klienta.

Autor: RedCart Kategoria: Integracje z hurtowniami
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Integracje z hurtowniami