Strona główna Blog Co nowego w RedCart

Przyłącz się do Programu Resellerskiego platformy RedCart

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart

Zapraszamy do udziału wszystkie agencje interaktywne, reklamowe oraz marketingowe, firmy zajmujące się tworzeniem stron internetowych, a także inne firmy, które chcą poszerzyć swój zakres usług o sklepy internetowe

Zostań Partnerem Platformy RedCart – twórz z nami rynek e-commerce

Platforma sklepów internetowych RedCart przedstawia Program Partnerski, dzięki któremu skutecznie zwiększy zasięg swojej działalności na rynku e-commerce oraz zwiększy liczbę zadowolonych Klientów. Choć modelem współpracy partnerskiej platforma zajmuje się już od wielu lat, to właśnie teraz nadszedł odpowiedni moment na rozwinięcie w pełni tego kanału odsprzedaży.

Program Resellerski oferowany przez platformę RedCart jest formą współpracy przeznaczoną dla firm poszukujących nowych rozwiązań dla swoich Klientów w obszarze sprzedaży oprogramowania do sklepów internetowych. Zapraszamy do udziału wszystkie agencje interaktywne, reklamowe oraz marketingowe,  firmy zajmujące się tworzeniem stron internetowych, a także inne firmy, które chcą poszerzyć swój zakres usług o sklepy internetowe. Oferujemy swoje doświadczenie w branży e-commerce dla każdego Resellera, a także bezpłatną pomoc w postaci wsparcia konsultantów z działu Obsługi Klienta oraz  konsultantów technicznych przez cały okres trwania współpracy. Jako Reseller będziesz miał również zapewnione wsparcie marketingowe. Dowiesz się jak komunikować się z Klientem by sprzedawać oprogramowanie sklepów internetowych RedCart.

Przystąpienie do programu, oraz uczestnictwo w nim jest całkowicie bezpłatne. Program Partnerski oferowany przez platformę RedCart to minimum formalności. Kilka minut wystarczy, by zarejestrować się i uzyskać dostęp do Panelu Partnera. W specjalnie dostosowanym panelu administracyjnym na bieżąco będziesz informowany o wysokości Twojego zarobku, a także będziesz mógł w łatwy sposób monitorować bieżące polecenia. Od każdej płatności przez pozyskanego przez Ciebie Klienta zyskujesz aż 30% prowizji. Wypłaty środków możesz dokonywać w każdej dowolnej chwili.

Oferowany model współpracy, który istnieje od kilku lat przynosi obopólne korzyści dla stron. Podniesienie prestiżu firmy poprzez sygnowanie produktów marką RedCart sprawia, że zadowoleni Klienci polecają innym oferowane produkty, co w efekcie przynosi oczekiwane profity. Wzajemne wsparcie, a także bezpłatna pomoc ze strony konsultantów pozwoli na utrzymanie długotrwałych relacji partnerskich.

Zostań autoryzowanym Resellerem RedCart i zacznij zarabiać na polecaniu jednego z najchętniej wybieranych systemów do tworzenia sklepów internetowych w Polsce. Oferuj swoim Klientom narzędzia, dzięki którym będą mogli stworzyć nowoczesny biznes internetowy.

Program Partnerski RedCart

Produkty obecnie polecane przez Resellerów to pakiety abonamentowe, które obowiązują na platformie RedCart:

Plan SILVER – w cenie 600 zł netto za rok, który oferuje posiadanie sklepu z limitem do 1000 produktów, 1 konta administracyjnego w systemie a także 1 GB na pocztę e-mail.

Plan GOLD – w cenie 900 zł netto w opłacie rocznej, wraz z limitem 10 000 produktów, 3 kontami administracyjnymi, 2 GB na pocztę e-mail a także Asystenta Sprzedaży (który personalizuje oferty tak, by podnieść konwersję a także sprzedaż w sklepie internetowym).

Plan PLATINIUM – w cenie 1500 zł netto rocznie, gdzie limit produktów wynosi 50 000, 10 kont administratorów, 3 GB na pocztę e-mail, Asystenta Sprzedaży a także System wyszukiwania RASE (czyli unikalny algorytm precyzyjnego wyszukiwania produktów w sklepie internetowym, który również podnosi konwersję i sprzedaż)

Plan DIAMOND – w cenie 3000 zł netto za rok, w którym nie ma limitów produktów, a także nie ma limitów kont dla administratorów, 10 GB na pocztę e-mail. W cenie pakietu znajduje się również Asystent Sprzedaży i wyszukiwarka RASE.

Polecanie oprogramowania platformy RedCart przez autoryzowanych Resellerów sprawi, że Twoi Klienci zostaną posiadaczami nowoczesnych narzędzi do prowadzenia własnego e-biznesu. Od teraz będą mieli nieograniczone możliwości efektywnego zarządzania sklepem internetowym. Zaawansowane możliwości konfigurowania sklepem pozwolą na dopasowanie biznesu pod oczekiwania i wymagania Klienta.

Wzrost zainteresowania branżą e-commerce w Polsce powoli wkracza w finałowy etap. Coraz więcej osób składania się ku własnej działalności gospodarczej, która byłaby sklepem internetowym. Nad tym wyborem przeważnie wygrywają takie czynniki jak niskie koszty związane z zakładaniem i utrzymaniem sklepu, więcej czasu dla rodziny, a także możliwość realizowania własnych zainteresowań i ambicji. Dlatego jeśli Twoimi Klientami są osoby, które planują rozpocząć biznes w branży e-commerce, zaproponuj im nowoczesne rozwiązanie, jakim jest oprogramowanie platformy RedCart.

Przy wyborze oprogramowania najważniejszymi sprawami są oferowane narzędzia oraz funkcjonalności. To właśnie one decydują o sukcesie stworzenia nowoczesnego sklepu internetowego. Intuicyjny Panel Administracyjny, w którym zawarte są wszystkie niezbędne narzędzia do budowania funkcjonalnego sklepu internetowego. Narzędzia, dzięki którym z łatwością będziemy koordynować zamówieniami, marketingowe rozwiązania, a także system przyjazny pozycjonowaniu sprawi, że prowadzenie własnego biznesu nigdy nie było tak proste jak teraz.Wykorzystaj wiedzę w praktyce - załóż sklep!

 

Autor: RedCart Kategoria: Co nowego w RedCart
Blog RedCart

Może Cię jeszcze zainteresować

Zobacz najpopularniejsze artykuły z kategori Co nowego w RedCart